Zamknij

Nowości - RTV

Sferis opowiada nam historię na święta

Opowieści wciągają nas w swój zaczarowany świat, inspirują, wyzwalają emocje i pozwalają oderwać się od codziennego natłoku spraw. Dzięki nim wierzymy, że magia istnieje, a nasze marzenia są w zasięgu ręki.

czytaj dalej

Magia OLED w nowej kampanii LG

Michael Uslan, pomysłodawca i producent wykonawczy serii filmów o Batmanie oraz artystka Kathy Klein wzięli udział w najnowszej kampanii wideo firmy LG Electronics. Opowiadając o wpływie matrycy OLED na odbiór ich dzieł, podkreślają przewagę telewizorów OLED nad konwencjonalnymi telewizorami LCD.

czytaj dalej

Ruszyła świąteczna kampania Samsung

Samsung rozpoczął świąteczną kampanię promocyjno-reklamową. Aż do Bożego Narodzenia firma będzie podpowiadać, które produkty z jej oferty, sprawdzą się najlepiej jako prezenty w nadchodzące Święta i wywołają efekt ŁAAAAŁ.

czytaj dalej

Kampania Orange dla Firm

Rozpoczęła się najnowsza kampania Orange dla Firm zrealizowana przez Havas Worldwide Warsaw. Jest to pierwszy spot B2B emitowany w ramach nowej platformy komunikacyjnej Orange.

czytaj dalej

T-Mobile Polska wybrał agencje kreatywne

T-Mobile Polska zakończył proces wyboru agencji, które będą obsługiwać go w obszarach ATL i BTL.

czytaj dalej

Kruger&Matz rozpoczyna kampanię wizerunkową

Kruger&Matz, producent urządzeń mobilnych oraz designerskiego sprzętu audio rozpoczyna działania wizerunkowe, których celem jest zwiększenie rozpoznawalności oferowanych produktów.

czytaj dalej

Nowa odsłona kampanii Virgin Mobile "Daj się rozpieścić"

Virgin Mobile – największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – powraca z nową odsłoną kampanii dotyczącej swojego flagowego produktu – pakietu #BEZLIMITU za 29 zł.

czytaj dalej

Mistrzowie Świata promują mistrzowską ofertę Mix w Plusie

Od 24 sierpnia startują nowe kampanie reklamowe Plusa z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski. Jako pierwsza pojawia się komunikacja oferty JA+ MISTRZOWSKI MIX.

czytaj dalej

Nowa odsłona kampanii reklamowej T-Mobile

21 sierpnia rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej z udziałem Tomasza Kota i Szymona Piotra Warszawskiego. Będzie ona promować nową ofertę T-Mobile, w której klienci operatora mogą otrzymać dodatkowe rabaty do abonamentu dokupując kolejne usługi w T-Mobile.

czytaj dalej

Motorola wraca na polski rynek z kampanią

Motorola – jedna z najbardziej kultowych marek z dziedziny telefonów komórkowych, wraca na polski rynek. Działania komunikujące relaunch marki oraz wprowadzenie do oferty nowoczesnych smartfonów z serii Moto G prowadzone są głównie w Internecie oraz outdoorze.

czytaj dalej

Strona 3 z 58 « 1 2 ... 3 ... 58 »

Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...