Zamknij

Nowości - RTV

Sferis opowiada nam historię na święta

Opowieści wciągają nas w swój zaczarowany świat, inspirują, wyzwalają emocje i pozwalają oderwać się od codziennego natłoku spraw. Dzięki nim wierzymy, że magia istnieje, a nasze marzenia są w zasięgu ręki.

czytaj dalej

Magia OLED w nowej kampanii LG

Michael Uslan, pomysłodawca i producent wykonawczy serii filmów o Batmanie oraz artystka Kathy Klein wzięli udział w najnowszej kampanii wideo firmy LG Electronics. Opowiadając o wpływie matrycy OLED na odbiór ich dzieł, podkreślają przewagę telewizorów OLED nad konwencjonalnymi telewizorami LCD.

czytaj dalej

Ruszyła świąteczna kampania Samsung

Samsung rozpoczął świąteczną kampanię promocyjno-reklamową. Aż do Bożego Narodzenia firma będzie podpowiadać, które produkty z jej oferty, sprawdzą się najlepiej jako prezenty w nadchodzące Święta i wywołają efekt ŁAAAAŁ.

czytaj dalej

Kampania Orange dla Firm

Rozpoczęła się najnowsza kampania Orange dla Firm zrealizowana przez Havas Worldwide Warsaw. Jest to pierwszy spot B2B emitowany w ramach nowej platformy komunikacyjnej Orange.

czytaj dalej

T-Mobile Polska wybrał agencje kreatywne

T-Mobile Polska zakończył proces wyboru agencji, które będą obsługiwać go w obszarach ATL i BTL.

czytaj dalej

Kruger&Matz rozpoczyna kampanię wizerunkową

Kruger&Matz, producent urządzeń mobilnych oraz designerskiego sprzętu audio rozpoczyna działania wizerunkowe, których celem jest zwiększenie rozpoznawalności oferowanych produktów.

czytaj dalej

Nowa odsłona kampanii Virgin Mobile "Daj się rozpieścić"

Virgin Mobile – największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – powraca z nową odsłoną kampanii dotyczącej swojego flagowego produktu – pakietu #BEZLIMITU za 29 zł.

czytaj dalej

Mistrzowie Świata promują mistrzowską ofertę Mix w Plusie

Od 24 sierpnia startują nowe kampanie reklamowe Plusa z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski. Jako pierwsza pojawia się komunikacja oferty JA+ MISTRZOWSKI MIX.

czytaj dalej

Nowa odsłona kampanii reklamowej T-Mobile

21 sierpnia rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej z udziałem Tomasza Kota i Szymona Piotra Warszawskiego. Będzie ona promować nową ofertę T-Mobile, w której klienci operatora mogą otrzymać dodatkowe rabaty do abonamentu dokupując kolejne usługi w T-Mobile.

czytaj dalej

Motorola wraca na polski rynek z kampanią

Motorola – jedna z najbardziej kultowych marek z dziedziny telefonów komórkowych, wraca na polski rynek. Działania komunikujące relaunch marki oraz wprowadzenie do oferty nowoczesnych smartfonów z serii Moto G prowadzone są głównie w Internecie oraz outdoorze.

czytaj dalej

Strona 3 z 58 « 1 2 ... 3 ... 58 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...