Zamknij
Nowości - Życie i styl

Ruchome eksperymenty marki Converse

Witold Sokołowski, 2011-09-08 10:49:24

Ruchome eksperymenty marki Converse

Witryny sklepowe nie muszą być nudne. Dlatego marka Converse sprowadzi do Polski The Canvas Experiment. Instalacja stworzona w Wielkiej Brytanii ma zachęcić klientów do odwiedzenia sklepów.


Przez dwa tygodnie września sklep Converse w Galerii Mokotów oraz Soul w Galerii Krakowskiej będą wyglądać inaczej niż dotychczas. Na sklepowych witrynach zostanie zainstalowany The Canvas Experiment. To kilkumetrowe konstrukcje, do których przymocowane są oryginalne buty Converse. Podłączone do komputera instalacje mogą się poruszać, zgodnie z tym, jak zostaną zaprogramowane. The Canvas Experiment może naśladować ludzkie ruchy, służyć za ekran do gry komputerowej lub działać jak ekran do wizualizacji tworzonych w rytm muzyki.


The Canavs Experiment został stworzony w Wielkiej Brytanii. Sprowadzenie konstrukcji do Polski podkreśla globalny charakter marki oraz wartości, z którymi utożsamia się ona na całym świecie takie, jak oryginalność, kreatywność, prawo do wyrażania siebie, ale też silne związki marki ze światem muzyki.


Instalacja pojawi się w warszawskim sklepie Converse w Galerii Mokotów 12 września, a dzień później zostanie też zainstalowana w sklepie Soul w Galerii Krakowskiej. W obu sklepach będzie ona zdobić witryny przez 2 tygodnie.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...