Zamknij
Nowości - Życie i styl

Ruchome eksperymenty marki Converse

Witold Sokołowski, 2011-09-08 10:49:24

Ruchome eksperymenty marki Converse

Witryny sklepowe nie muszą być nudne. Dlatego marka Converse sprowadzi do Polski The Canvas Experiment. Instalacja stworzona w Wielkiej Brytanii ma zachęcić klientów do odwiedzenia sklepów.


Przez dwa tygodnie września sklep Converse w Galerii Mokotów oraz Soul w Galerii Krakowskiej będą wyglądać inaczej niż dotychczas. Na sklepowych witrynach zostanie zainstalowany The Canvas Experiment. To kilkumetrowe konstrukcje, do których przymocowane są oryginalne buty Converse. Podłączone do komputera instalacje mogą się poruszać, zgodnie z tym, jak zostaną zaprogramowane. The Canvas Experiment może naśladować ludzkie ruchy, służyć za ekran do gry komputerowej lub działać jak ekran do wizualizacji tworzonych w rytm muzyki.


The Canavs Experiment został stworzony w Wielkiej Brytanii. Sprowadzenie konstrukcji do Polski podkreśla globalny charakter marki oraz wartości, z którymi utożsamia się ona na całym świecie takie, jak oryginalność, kreatywność, prawo do wyrażania siebie, ale też silne związki marki ze światem muzyki.


Instalacja pojawi się w warszawskim sklepie Converse w Galerii Mokotów 12 września, a dzień później zostanie też zainstalowana w sklepie Soul w Galerii Krakowskiej. W obu sklepach będzie ona zdobić witryny przez 2 tygodnie.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...