Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Saxo Bank uruchomił platformę informacyjną

Witold Sokołowski, 2013-07-11 15:54:37

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie inwestorów na najświeższe informacje ekonomiczne oraz kompleksową wiedzę z różnych dziedzin gospodarki, polski oddział Saxo Bank uruchomił nową platformę informacyjną Saxo 24/7. Użytkownicy mogą z niej korzystać od 27 czerwca br.


Inwestycje online na rynkach kapitałowych wymagają dostępu do najświeższych danych płynących z kluczowych ośrodków gospodarczych. Platforma Saxo 24/7 została zaprojektowana jako centrum informacyjne, gdzie wszystkie istotne wydarzenia ekonomiczne są na bieżąco monitorowane i udostępniane użytkownikom za darmo, co wpisuje się w potrzeby profesjonalnych inwestorów.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, postanowiliśmy uruchomić platformę Saxo 24/7 jako centrum rzetelnych i bieżących informacji. Jesteśmy przekonani, że okaże się pożytecznym narzędziem w planowaniu udanych inwestycji. – komentuje dr Maciej Jędrzejak, Dyrektor Zarządzający Saxo Bank Polska oraz ekspert ds. międzynarodowych rynków walutowych


Komentarze i analizy trendów na popularnych instrumentach finansowych, przygotowywane są przez cenionych ekspertów Saxo Bank specjalizujących się w różnych dziedzinach gospodarki – od makroekonomii, po rynek surowców. Ich prognozy są szeroko komentowane na łamach wielu ogólnopolskich dzienników oraz w programach gospodarczych czołowych telewizji o tematyce finansowej. Użytkownicy platformy Saxo 24/7 będą mieli do dyspozycji liczne artykuły traktujące o aktualnych wydarzeniach ekonomicznych oraz komentarze poranne z podsumowaniem poprzedniej, a także bieżącej sesji, również w wersji video. Jednocześnie każdy zainteresowany będzie mógł swobodnie korzystać z danych archiwalnych. Wystarczy wejść na stronę www platformy: www.saxobank247.pl.


Oprócz informacji stricte ekonomicznych, aktywni inwestorzy będą mogli zapoznać się z nowinkami technicznymi wspomagającymi profesjonalne inwestowanie. Dodatkowo, każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoje kompetencje otwierając rachunek demo z wirtualnymi środkami na inwestycje oraz zapisać się na newsletter z nowościami na platformie Saxo 24/7.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...