Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Saxo Bank uruchomił platformę informacyjną

Witold Sokołowski, 2013-07-11 15:54:37

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie inwestorów na najświeższe informacje ekonomiczne oraz kompleksową wiedzę z różnych dziedzin gospodarki, polski oddział Saxo Bank uruchomił nową platformę informacyjną Saxo 24/7. Użytkownicy mogą z niej korzystać od 27 czerwca br.


Inwestycje online na rynkach kapitałowych wymagają dostępu do najświeższych danych płynących z kluczowych ośrodków gospodarczych. Platforma Saxo 24/7 została zaprojektowana jako centrum informacyjne, gdzie wszystkie istotne wydarzenia ekonomiczne są na bieżąco monitorowane i udostępniane użytkownikom za darmo, co wpisuje się w potrzeby profesjonalnych inwestorów.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, postanowiliśmy uruchomić platformę Saxo 24/7 jako centrum rzetelnych i bieżących informacji. Jesteśmy przekonani, że okaże się pożytecznym narzędziem w planowaniu udanych inwestycji. – komentuje dr Maciej Jędrzejak, Dyrektor Zarządzający Saxo Bank Polska oraz ekspert ds. międzynarodowych rynków walutowych


Komentarze i analizy trendów na popularnych instrumentach finansowych, przygotowywane są przez cenionych ekspertów Saxo Bank specjalizujących się w różnych dziedzinach gospodarki – od makroekonomii, po rynek surowców. Ich prognozy są szeroko komentowane na łamach wielu ogólnopolskich dzienników oraz w programach gospodarczych czołowych telewizji o tematyce finansowej. Użytkownicy platformy Saxo 24/7 będą mieli do dyspozycji liczne artykuły traktujące o aktualnych wydarzeniach ekonomicznych oraz komentarze poranne z podsumowaniem poprzedniej, a także bieżącej sesji, również w wersji video. Jednocześnie każdy zainteresowany będzie mógł swobodnie korzystać z danych archiwalnych. Wystarczy wejść na stronę www platformy: www.saxobank247.pl.


Oprócz informacji stricte ekonomicznych, aktywni inwestorzy będą mogli zapoznać się z nowinkami technicznymi wspomagającymi profesjonalne inwestowanie. Dodatkowo, każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoje kompetencje otwierając rachunek demo z wirtualnymi środkami na inwestycje oraz zapisać się na newsletter z nowościami na platformie Saxo 24/7.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...