Zamknij
Nowości - Auto-moto

Scholz & Friends przejmie budżet Opla

Witold Sokołowski, 2011-10-25 21:20:34

Agencja reklamowa Scholz & Friends (spółka zależna MEDIACAP SA), od przyszłego roku przejmie budżet reklamowy i zajmie się obsługą marki Opel w Polsce.


„Międzynarodowe partnerstwo marki Opel z agencją kreatywną Scholz & Friends oraz nasze dotychczasowe doświadczenie i profesjonalizm zaowocowały podjęciem współpracy dla Opla również na polskim rynku. Już wkrótce opowiemy o planach związanych z obsługą reklamową dla tego Klienta” - mówi Marcin Jezierski, dyrektor zarządzający agencji reklamowej Scholz & Friends.


Od stycznia br. globalnie budżetem reklamowym Opla zarządza agencja Scholz & Friends. W Polsce, podobnie jak na wielu europejskich rynkach, na których marka jest obecna, dotychczasową jej obsługą zajmował się McCann Erickson.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...