Zamknij
Nowości - Internet

Sentione nawiązało współpracę z agencją Lemon Sky

Witold Sokołowski, 2014-01-08 15:06:41

Firma Sentione podpisała umowę o współpracy z agencją Lemon Sky. Dzięki porozumieniu Sentione będzie świadczyć usługi monitoringu internetu dla klientów agencji. Od dzisiaj Lemon Sky będzie wykorzystywało Sentione do monitoringu marek i kampanii prowadzonych dla swoich klientów w internecie.


Kamil Bargiel, prezes Sentione wierzy, że podpisana umowa to kolejny ważny krok w rozwoju firmy: „Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z tak renomowaną agencją jak Lemon Sky. Nie ukrywamy, że jest to dla nas duże wyróżnienie. Dzięki podpisanej umowie nasze narzędzie będzie miało okazję świadczyć usługi monitoringu dla wielu znanych i cenionych marek. Lemon Sky ma dla nas ogromny potencjał w postaci rozpoznawalnej marki, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy towarzyszyć tej agencji przez najbliższy rok".

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...