Zamknij
Nowości - Internet

Sentione nawiązało współpracę z agencją Lemon Sky

Witold Sokołowski, 2014-01-08 15:06:41

Firma Sentione podpisała umowę o współpracy z agencją Lemon Sky. Dzięki porozumieniu Sentione będzie świadczyć usługi monitoringu internetu dla klientów agencji. Od dzisiaj Lemon Sky będzie wykorzystywało Sentione do monitoringu marek i kampanii prowadzonych dla swoich klientów w internecie.


Kamil Bargiel, prezes Sentione wierzy, że podpisana umowa to kolejny ważny krok w rozwoju firmy: „Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z tak renomowaną agencją jak Lemon Sky. Nie ukrywamy, że jest to dla nas duże wyróżnienie. Dzięki podpisanej umowie nasze narzędzie będzie miało okazję świadczyć usługi monitoringu dla wielu znanych i cenionych marek. Lemon Sky ma dla nas ogromny potencjał w postaci rozpoznawalnej marki, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy towarzyszyć tej agencji przez najbliższy rok".

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...