Zamknij
Nowości - Internet

Serwis Badzpierwszy.pl certyfikowanym konsultantem Google AdWords

Witold Sokołowski, 2008-03-04 09:35:00

Serwis Reklamowy Badzpierwszy.pl w ostatnich dniach lutego stał się certyfikowanym konsultantem Google AdWords (Google AdWords Qualified Individual). Jednocześnie Serwis uruchomił dla swoich Klientów nową infolinię 0 801 011 442.


Rosnąca popularność i wysoka efektywność kosztowa pozycjonowania jest niestety okupiona coraz to większymi nakładami pracy i odłożonymi w czasie osiąganymi wynikami w TOP 10 wyszukiwarek. Dlatego też, Serwis Reklamowy Badzpierwszy.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów rozpoczął niezależnie od swej dotychczasowej specjalizacji zarządzać również kampaniami w Google AdWords. - „Nie ustający wzrost konkurencji w górnych zakresach wyników wyszukiwarek przy mocno obleganych frazach wymusza wspieranie kampanii SEO również o reklamę w Google AdWords” – tłumaczy Wiktor W. Kammer, prezes zarządu Mobile IT Group Poland, właściciela Serwisu Badzpierwszy.pl


Wraz z rozwojem Serwisu Badzpierwszy.pl została również uruchomiona nowa infolinia 0 801 011 442 gwarantująca Klientom z całej Polski na łącznie się z konsultantami Badzpierwszy.pl w jednakowej opłacie jak za połączenie lokalne.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...