Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Sfera PR dla lidera rynku technik osłonowych

Witold Sokołowski, 2011-11-21 13:03:26

Wrocławska agencja Sfera PR rozpoczęła współpracę z firmą Vertex z Czechowic-Dziedzic, jednym z czołowych producentów na rynku technik osłonowych w Polsce.


Sfera PR jest odpowiedzialna za obsługę firmy w zakresie media relations, w tym prowadzenie działań w mediach branżowych i lokalnych, przeprowadzanie konkursów i akcji z udziałem firmy Vertex w mediach i portalach internetowych. Agencja będzie też czuwać nad pozycjonowaniem strony internetowej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Projekt poprowadzi Magdalena Czajkowska – PR Account Executive.


Wiodącą grupą produktów czechowickiego producenta są rolety okienne zewnętrzne i wewnętrzne, dostępne w wielu wzorach, kolorach i modelach. Ponadto, w ofercie Vertexu znajdują się także żaluzje poziome i pionowe oraz cieszące się coraz większą popularnością plisy okienne.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...