Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Sfera PR dla lidera rynku technik osłonowych

Witold Sokołowski, 2011-11-21 13:03:26

Wrocławska agencja Sfera PR rozpoczęła współpracę z firmą Vertex z Czechowic-Dziedzic, jednym z czołowych producentów na rynku technik osłonowych w Polsce.


Sfera PR jest odpowiedzialna za obsługę firmy w zakresie media relations, w tym prowadzenie działań w mediach branżowych i lokalnych, przeprowadzanie konkursów i akcji z udziałem firmy Vertex w mediach i portalach internetowych. Agencja będzie też czuwać nad pozycjonowaniem strony internetowej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Projekt poprowadzi Magdalena Czajkowska – PR Account Executive.


Wiodącą grupą produktów czechowickiego producenta są rolety okienne zewnętrzne i wewnętrzne, dostępne w wielu wzorach, kolorach i modelach. Ponadto, w ofercie Vertexu znajdują się także żaluzje poziome i pionowe oraz cieszące się coraz większą popularnością plisy okienne.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...