Zamknij
Nowości - Kariera

Sieć reklamy video w Polsce powiększyła zespół

Witold Sokołowski, 2014-10-09 17:14:28

Największa sieć reklamy video w Polsce powiększa swój zespół. Do warszawskiego teamu dołączyła Anna Białkowska, która jako Agency Account Manager będzie odpowiedzialna za współpracę z domami mediowymi. Białkowska wcześniej odpowiadała za działania Nikon Polska w mediach społecznościowych, na stanowisku Senior Project Managera w agencji WALK.


Związana z rynkiem reklamy internetowej od 2006 roku. Budowała Biuro Reklamy Społeczności.pl - jako Key Account Manager zajmowała się kompleksową obsługą domów mediowych i prowadzeniem projektów niestandardowych dla takich marek jak Heyah, Wedel czy Maybelline, następnie jako Project Manager koordynowała i odpowiadała za wprowadzenie na rynek i sprzedaż produktu SoSocial. Kierując Działem Akcji Specjalnych zapewniała wsparcie kreatywne i strategiczne działu sprzedaży agencyjnej. Od 2009 roku prowadzi prezentacje i szkolenia dla marketerów oraz studentów, m.in. współpracując z Collegium Civitas.


Właścicielem marki Sataku jest spółka Sarigato, zajmująca się działaniami e-mail marketingowymi, generowaniem i zarządzaniem bazami danych oraz kreacją reklamową pod kampanie internetowe.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...