Zamknij
Nowości - Kariera

Sieć reklamy video w Polsce powiększyła zespół

Witold Sokołowski, 2014-10-09 17:14:28

Największa sieć reklamy video w Polsce powiększa swój zespół. Do warszawskiego teamu dołączyła Anna Białkowska, która jako Agency Account Manager będzie odpowiedzialna za współpracę z domami mediowymi. Białkowska wcześniej odpowiadała za działania Nikon Polska w mediach społecznościowych, na stanowisku Senior Project Managera w agencji WALK.


Związana z rynkiem reklamy internetowej od 2006 roku. Budowała Biuro Reklamy Społeczności.pl - jako Key Account Manager zajmowała się kompleksową obsługą domów mediowych i prowadzeniem projektów niestandardowych dla takich marek jak Heyah, Wedel czy Maybelline, następnie jako Project Manager koordynowała i odpowiadała za wprowadzenie na rynek i sprzedaż produktu SoSocial. Kierując Działem Akcji Specjalnych zapewniała wsparcie kreatywne i strategiczne działu sprzedaży agencyjnej. Od 2009 roku prowadzi prezentacje i szkolenia dla marketerów oraz studentów, m.in. współpracując z Collegium Civitas.


Właścicielem marki Sataku jest spółka Sarigato, zajmująca się działaniami e-mail marketingowymi, generowaniem i zarządzaniem bazami danych oraz kreacją reklamową pod kampanie internetowe.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...