Zamknij
Social Media - M jak Mobile

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Smacznego Warszawo - UberEATS nareszcie w Polsce!

08Luty2017

Autor: Nowy User, Tagi:

Od 07 lutego 2017 od godziny 11:00, zamawianie jedzenia z dostawą do domu lub biura jest w Warszawie równie proste, jak zamówienie przejazdu. W stolicy Polski pojawiła się aplikacja UberEATS, umożliwiająca zamawianie posiłków z ulubionych restauracji jeszcze szybciej niż było to możliwe. Warszawa jest dziesiątym miastem w Europie i pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym dostępna jest usługa.

Uruchomienie UberEATS w Warszawie to naturalny krok w rozwoju działalności Ubera w regionie. -W ciągu ponad dwóch lat naszej obecności w Warszawie dokładnie poznaliśmy rytm tego miasta i staliśmy się ważną częścią jego infrastruktury komunikacyjnej. To doświadczenie daje nam niepowtarzalne możliwości rozwijania nowych usług - twierdzi Krzysztof Radoszewski, Dyrektor Generalny UberEATS w Polsce. - Wybraliśmy Warszawę, ponieważ widzimy jak entuzjastycznie przyjmowany jest tu Uber. Nie bez znaczenia jest też fakt, że możemy pracować z najlepszymi lokalnymi restauracjami - podkreśla. Przypomina również zasadnicze znaczenie polskiego rynku dla firmy - Polska jest dla Ubera trzecim rynkiem w Europie i planujemy dynamicznie rozwijać tu naszą platformę e-commerce. UberEATS jest kluczowym elementem tych planów - tłumaczy Radoszewski.

Użytkownicy UberEATS będą mogli zamówić posiłki z takich stołecznych restauracji, jak Palmier, Mąka i Woda, Soul Kitchen Bistro, Sakana, Bibenda i wiele innych - w sumie z aplikacją współpracuje ponad 150 lokali. -Jesteśmy zachwyceni, że zaufało nam tak wiele lokalnych restauracji i że będziemy mogli dostarczać ich dania szybciej i bardziej niezawodnie, niż kiedykolwiek wcześniej. Liczymy, że dzięki temu staniemy się ważną częścią lokalnej gospodarki i umożliwimy restauratorom rozwój ich działalności. Prowadzimy rozmowy z kolejnymi restauracjami i spodziewamy się, że lista lokali, z którymi współpracujemy oraz obszar miasta, który obsługuje aplikacja ulegną poszerzeniu - dodaje Krzysztof Radoszewski. Dzięki UberEATS, wiele restauracji, które nie posiadały własnych kurierów lub obawiały się utraty walorów jedzenia w trakcie długiego dojazdu po raz pierwszy będzie mogło oferować usługę jedzenia z dowozem. Jedną z nich jest lubiana przez mieszkańców Powiśla i nie tylko restauracja Mr Pancake: -Stworzyliśmy Mr. Pancake prawie 6 lat temu. W tym czasie udało nam się zbudować markę, którą pokochało wielu warszawiaków. Nie tylko za smak, ale również ze względu na wyjątkowy, „foodpornowy” sposób ich serwowania. Aspekt wizualny jest dla nas ogromnie ważny, dlatego do tej pory z rezerwą podchodziliśmy do oferowania dań na wynos. Zawsze staramy się szukać innowacyjnych rozwiązań, dbamy też o to, by były one dopasowane do naszej grupy docelowej. Postanowiliśmy wybrać najlepszą z opcji i skorzystać z aplikacji UberEATS - mówi Piotr Śliwa z Mr. Pancake.

Wśród restauracji, które nie oferowały wcześniej dostawy jest także Soul Kitchen Bistro z ul. Nowogrodzkiej. -Restauracja Soul Kitchen to miejsce, w którym wkładamy serce do wszystkiego co robimy. To kuchnia, obsługa, miejsce z duszą. W tym jesteśmy najlepsi - w gotowaniu oraz tworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery - mówi o swoim lokalu Daniel Leszek z Soul Kitchen Bistro i dodaje, że restauracja nie oferowała wcześniej dostawy, żeby nie tracić energii i zasobów na logistykę i nie ryzykować wysokiej jakości potraw. -Teraz zdecydowaliśmy się na to wraz z UberEATS. Wierzymy, że najlepsze narzędzia i rozwiązania dostarczane przez tą firmę pozwolą na dostawę naszych potraw szybko i sprawnie, ale i zawsze z zachowaniem najlepszej jakości tak jak sobie tego życzymy, a my sami będziemy mogli skupić się na tym w czym jesteśmy najlepsi - na gotowaniu - dodaje.

Użytkownicy aplikacji UberEATS będą też mogli zamówić jedzenie z klubokawiarni Między Nami. To miejsce legenda - od ponad 20 lat działa w tym samym klimatycznym lokalu przy ul. Brackiej. Właścicielka lokalu zwraca uwagę na to jak bardzo zmienił się świat przez te lata - Ludzie pracują coraz więcej, nie zawsze mają czas na wizytę w restauracji. My wychodzimy im naprzeciw - chcemy, żeby mogli poczuć atmosferę Między Nami bez konieczności wychodzenia z domu czy z biura - mówi Ewa Moisan z Między Nami.

Elastyczny sposób na dorobienie
UberEATS jest szansą na dorobienie dla kierowców samochodów oraz użytkowników rowerów i skuterów. Wśród najważniejszych zalet współpracy jest prostota i elastyczność: dostawcy - niezależni przedsiębiorcy - mogą szybko dopełnić formalności i zacząć zarabiać, a potem sami decydują, kiedy i jak długo chcą jeździć. -Dostawcy oferujący swoje usługi za pośrednictwem platformy mogą liczyć na atrakcyjne przychody w wysokości nawet 23-25 zł za godzinę brutto. Jednocześnie osoby, które przystąpią do platformy przed 14 lutego otrzymają bonus w wysokości 200 zł za wykonanie 10 pierwszych dostaw - dodaje Krzysztof Radoszewski i zachęca osoby zainteresowane współpracą do odwiedzenia strony zostandostawca.pl.

Jak to działa?
UberEATS korzysta z platformy cyfrowej i sieci współpracujących z nią dostawców, by wwygodny i intuicyjny sposób umożliwić zamówienie posiłku z wybranej restauracji w równie łatwy sposób jak Uber pozwala na przemieszczenie się z punktu A do B. Aplikacja UberEATS jest dostępna na systemy iOS i Android. Aby z niej skorzystać wystarczy pobrać aplikację i zalogować się w niej tymi samymi danymi, których używamy w aplikacji Uber. Następnie wybieramy restaurację i pozycje z menu. Teraz wystarczy kliknąć “złóż zamówienie”. Dostawca pojawi się z posiłkiem w ciągu kilkudziesięciu minut, a opłata zostanie automatycznie pobrana z naszego konta. Podsumowanie zamówienia i rachunek otrzymamy na nasz adres e-mail.
Aby zagwarantować szybką dostawę i wysoką jakość dostarczanego posiłku przez aplikację będziemy mogli zamówić jedzenie tylko z restauracji znajdujących się w określonej odległości od miejsca, w którym się znajdujemy. Dzięki temu posiłek może być dostarczony nawet w ciągu 30 minut. Dodatkowo, aplikacja umożliwia śledzenie statusu zamówienia i trasy kuriera na mapie, a po każdym zamówieniu użytkownik ocenia w aplikacji zarówno jakość posiłku, jak i dostawy. Zamówienia są przyjmowane 7 dni w tygodniu, między 11:00 a 23:00.

Opłata za dostawę jest stała i wynosi 7,99 zł, bez minimalnej kwoty zamówienia i niezależnie od jego wielkości.

Więcej informacji na: www.ubereats.com


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

,,Przywykliśmy raczej na politykę narzekać. Jednak, że w obszarze komunikacji polityka potrafi wykorzystywać pewne narzędzia i taktyki jako pierwsza, a przez to również kreować trendy. " - Konrad Ciesiołkiewicz