Zamknij

Social Media - Luty 2013

 

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Google w pierwszej połowie 2013 roku wprowadziło kampanie rozszerzone

Kampanie rozszerzone to nowe rozwiązanie tworzenia kampanii AdWords wprowadzone w pierwszej połowie lutego przez Google. Jest to związane z badaniami, które pokazały jak zmienia się konsumpcja Sieci oraz jak wiele urządzeń z dostępem do Internetu jest na co dzień wykorzystywanych do wyszukiwania informacji przez statystycznego użytkownika.

czytaj dalej | Komentarze: 0 | Średnia ocen: 0

Co Wojewódzki kombinuje na Facebooku?

Świat medialny i niemedialny obiegła w ub. tygodniu dramatyczna wieść o tym, że niejaki Wojewódzki usunął swój profil z Facebooka. Jednym kliknięciem osierocił w ten sposób ponad milion sto tysięcy fanów. Co się stało? I kto za tym stoi?

czytaj dalej | Komentarze: 2 | Średnia ocen: 0

Strona 1 z 1 1

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.