Zamknij

Social Media - Marzec 2013

 

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Jest powód, by pić piwo i rozpamiętywać

Picie piwa należy do czynności mi obojętnych. Nie jestem fanem chmielowego napoju. Od piwa wolę dobre wino, a nawet wódkę. Po piątkowej klęsce polskiej reprezentacji z Ukraińcami pomyślałem jednak, że gdybym piwoszem był, niechybnie utopiłbym smutek w kuflu z piwem.

czytaj dalej | Komentarze: 0 | Średnia ocen: 6

Polacy prekursorami interaktywnego wideo

Film interaktywny to treść video, która reaguje na akcje użytkownika i w konsekwencji może być sterowana różnymi metodami jak mysz i klawiatura, urządzenia mobilne lub głos. W filmie interaktywnym fabuła staje się nieliniowa, co oznacza, że wydarzenia mają więcej niż jeden możliwy przebieg oraz istnieje więcej niż jedno zakończenie filmu.

czytaj dalej | Komentarze: 0 | Średnia ocen: 0

Czy kobiety lubią porno?

Polski sektor erotyczny w Internecie to kilkadziesiąt stron, z czego ok. 20 może pochwalić się liczbą ponad 500 tys. użytkowników miesięcznie. Co ciekawe, klientami serwisów erotycznych nie są wyłącznie mężczyźni. Jak wynika z danych Gemius SA rośnie liczba miłośniczek golizny wśród kobiet.

czytaj dalej | Komentarze: 0 | Średnia ocen: 0

Rosyjski kapitał przejmie Wp.pl?

Wydawałoby się, że 2013 rok nie przyniesie dla branży internetowej niczego zaskakującego. Na Epr.pl zamieszczaliśmy wypowiedzi ekspertów prognozujących raczej okres zaciskania pasa niż prosperity. Tymczasem branżą zatrząść może mały wzrost przychodów z e-reklamy, a co za tym idzie gorsza kondycja finansowa czołowych polskich portali. Głośno mówi się nawet o sprzedaży niektórych z nich.

czytaj dalej | Komentarze: 0 | Średnia ocen: 0

Strona 1 z 1 1

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.