Zamknij
Nowości - Biznes i polityka

Solution Trade z Consulting'n more

Nowy User, 2017-03-09 07:44:07

Solution Trade z Consulting'n more

Firma Solution Trade nawiązała współpracę z Consulting’n more. Umowa zawarta między firmami obejmuje kompleksową obsługę media relations w mediach branżowych.


Firma Solution Trade specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu obróbki blachy, dzięki jedynemu autoryzowanemu przedstawicielstwu na rynek polski takich marek narzędziowych jak Pass Stanztechnik AG oraz Toolspress srl. Firma prowadzi również szkolenia z zakresu podstaw teorii wykrawania oraz serwisu narzędzi.


Agencja Consulting’n more prowadzi komunikację w branży maszynowej także dla Prima Power - jednego z wiodących producentów maszyn, urządzeń i systemów do obróbki blachy oraz niekwestionowanego lidera w zakresie obróbki laserowej 2D i 3D, wykrawania oraz gięcia.


Strony nie informują na jaki okres zawarto umowę. Klient został pozyskany z rekomendacji. Za projekt z ramienia agencji odpowiedzialna jest Paulina Sujka, Senior Account Executive.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...