Zamknij
Nowości - Biznes i polityka

Solution Trade z Consulting'n more

Nowy User, 2017-03-09 07:44:07

Solution Trade z Consulting'n more

Firma Solution Trade nawiązała współpracę z Consulting’n more. Umowa zawarta między firmami obejmuje kompleksową obsługę media relations w mediach branżowych.


Firma Solution Trade specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu obróbki blachy, dzięki jedynemu autoryzowanemu przedstawicielstwu na rynek polski takich marek narzędziowych jak Pass Stanztechnik AG oraz Toolspress srl. Firma prowadzi również szkolenia z zakresu podstaw teorii wykrawania oraz serwisu narzędzi.


Agencja Consulting’n more prowadzi komunikację w branży maszynowej także dla Prima Power - jednego z wiodących producentów maszyn, urządzeń i systemów do obróbki blachy oraz niekwestionowanego lidera w zakresie obróbki laserowej 2D i 3D, wykrawania oraz gięcia.


Strony nie informują na jaki okres zawarto umowę. Klient został pozyskany z rekomendacji. Za projekt z ramienia agencji odpowiedzialna jest Paulina Sujka, Senior Account Executive.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...