Zamknij

Prosto z rynku - Sponsoring info

Cheil Poland wspiera polską sztukę

Cheil Poland wspiera polską sztukę

Rusza akcja Filmowi1procent, stworzona przez Cheil Poland dla Stowarzyszenia FILMFORUM. Ma ona na celu wsparcie młodych twórców filmowych, którym brak funduszy staje na drodze rozwoju artystycznego oraz realizacji projektów wzbogacających polskie życie kulturalne. 

czytaj dalej

PZU sponsorem tytularnym 12. Półmaratonu Warszawskiego

W ostatnią niedzielę marca tysiące biegaczy pobiegnie w 12. edycji Półmaratonu Warszawskiego. Po raz kolejny sponsorem tytularnym imprezy jest PZU. Największy polski półmaraton wystartuje z Placu Teatralnego pod nazwą 12. PZU Półmaraton Warszawski. 

czytaj dalej

Fortuna zakłady bukmacherskie i OSHEE sponsorami Nice 1 Ligi

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej ogłoszono współpracę z dwoma firmami, które zdecydowały się na wsparcie rozgrywek Nice 1 Ligi. Na mocy podpisanych umów od początku rundy wiosennej rozgrywek sezonu 2016/2017 oraz w sezonie 2017/2018 tytuł Oficjalnego Sponsora uzyskała Fortuna zakłady bukmacherskie, a partnerem rozgrywek został producent napojów marki OSHEE.  

czytaj dalej

ELF SPONSOREM TYTULARNYM DACIA DUSTER CUP

ELF SPONSOREM TYTULARNYM DACIA DUSTER CUP

ELF, marka oleju silnikowego należąca do koncernu TOTAL, dołączyła do grona partnerów jednego z najciekawszych w ostatnich latach projektów rajdów terenowych w Polsce – nowej klasyfikacji w ramach Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. ELF został sponsorem tytularnym cyklu. Nowa nazwa to Dacia Duster Elf Cup 2017.
 

czytaj dalej

PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden

Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – rozpoczął współpracę z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden. PORTA DRZWI będzie między innymi partnerem programów – „Domowe rewolucje” oraz „Wielkie małe pomysły”. 

czytaj dalej

Mastercard sponsorem konkursu dla wschodzących reżyserów Papaya Young Directors

Mastercard został sponsorem 4. edycji Papaya Young Directors, jedynego w Polsce konkursu dla młodych reżyserów. Jest on skierowany do osób w wieku od 18 do 35 lat, w tym do studentów i absolwentów szkół filmowych oraz humanistycznych. Dla zdolnych filmowców, którzy chcą się spełniać w świecie reklamy, konkurs jest szansą na zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia, jak również atrakcyjnych nagród. Wartość całej puli nagród wynosi w tym roku 80.000 zł.
 

czytaj dalej

Blachotrapez Oficjalnym Partnerem Piłkarskiej Reprezentacji Polski

Blachotrapez, czołowy producent pokryć dachowych i elewacyjnych, w sport i polskich sportowców inwestuje nie od dziś. 15 lutego 2017 roku firma uzyskała tytuł „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski”. Umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 roku.  

czytaj dalej

Havas SE i Saatchi & Saatchi IS dla marki Jacobs w programie "Idol"

Havas SE i Saatchi & Saatchi IS dla marki Jacobs w programie "Idol"

Po 12 latach przerwy program „Idol” wraca do ramówki Telewizji Polsat. Sponsorem produkcji została marka Jacobs. Współpraca producenta kawy wpisuje się w nową strategię komunikacji marki opartej na pobudzaniu do realizacji marzeń. Mowa o kampanii „Kawa za marzenie”.
 

czytaj dalej

Nowy kontrakt OSHEE oraz EKSTRAKLASY S.A.

Nowy kontrakt OSHEE oraz EKSTRAKLASY S.A.

EKSTRAKLASA S.A. wraz z producentem napojów funkcjonalnych – firmą OSHEE rozpoczynają rundę wiosenną z nowym kontraktem. Dotychczasowa współpraca, trwająca od września ubiegłego roku, została przedłużona do 2019 roku. Umowa rozbudowuje współpracę o nowe świadczenia, m.in. dodatkową powierzchnię reklamową podczas meczów oraz wspólne akcje w social mediach. 

czytaj dalej

Suzuki rozszerza współpracę z piłką ręczną

Suzuki rozszerza działania związane z piłką ręczną w Polsce i zostaje partnerem nowo powstałej, profesjonalnej ligi piłki ręcznej mężczyzn – PGNiG Superliga.  

czytaj dalej

Strona 1 z 146 1 2 3 ... 146 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...