Zamknij
Social Media - M jak Mobile

M jak Mobile

Facebook Buzz

WWW Review

Streetcom inwestuje w technologię mobilną

03Grudzień2015

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Streetcom

Agencja marketingu rekomendacji Streetcom Polska rozwija technologię. Od października, ponad 360 tys. ekspertów ze społeczności Streetcom ma do dyspozycji aplikację mobilną, która jeszcze bardziej usprawnia zarządzanie kampaniami i ułatwia ambasadorom aktywność w każdej sytuacji.

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym zyskują zarówno klienci, jak i eksperci. Poza rekomendacjami offline, ambasadorzy ze społeczności Streetcom mogą polecać również reklamowane produkty online. Ich rekomendacje obecne są szeroko w social media (facebook, pinterest, instagram, blogi, etc.), a także na forach internetowych. Agencja Streetcom wdrożyła aplikację mobilną, która pozwala na natychmiastowe udostępnianie materiałów, raportowanie, wypełnianie ankiet już w trakcie spotkań rekomendacyjnych. Dodatkowo eksperci mogą na bieżąco śledzić nowe kampanie oraz informacje i zadania im dedykowane.

Aplikacja przeznaczona jest głównie dla członków społeczności Streetcom i dostępna jest na telefony i tablety, działające w systemach iOS i Android. Jest także zintegrowana z portalami społecznościowymi. Wszystkie aktywności wykonywane są z poziomu konta eksperta i wymagają od ambasadora tylko jednego kliknięcia, generującego wykonanie danego zadania.

„Zakończone testy potwierdziły skuteczność wdrożonych rozwiązań. Generowane zasięgi są co najmniej kilkukrotnie wyższe niż w tradycyjnych kampaniach WOMM, nakierowanych wyłącznie na offline” - mówi Wojtek Zdunek, Sales Director, Streetcom Polska. - „Widoczność marki w sieci wzrasta nawet kilkunastokrotnie w porównaniu do okresu przed kampanią marketingu rekomendacji.”

Aktualnie Streetcom realizuje kilka projektów wykorzystujących aplikację mobilną. Między innymi kampanie dla bourbonu Wild Turkey, płatków Nestle Cheerios Oats, pereł piorących Perlux, miksu do smarowania pieczywa Finuu, margaryny Optima DHA, ciastek od Dr Gerard czy ściereczek Vileda Activfibre. Dzięki aplikacji mobilnej ich wyniki są wielokrotnie wyższe od wcześniej realizowanych projektów.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

,,Przywykliśmy raczej na politykę narzekać. Jednak, że w obszarze komunikacji polityka potrafi wykorzystywać pewne narzędzia i taktyki jako pierwsza, a przez to również kreować trendy. " - Konrad Ciesiołkiewicz