Zamknij
Nowości - Sport

Sugar & Spice Public Relations dla marki Decathlon

Witold Sokołowski, 2011-11-08 16:10:09

Sugar & Spice Public Relations dla marki Decathlon

Agencja Sugar & Spice Public Relations rozpoczęła współpracę z firmą Decathlon - wiodącą międzynarodową marką firmującą sieć sklepów ze sprzętem i odzieżą sportową w najlepszych cenach. Sugar & Spice będzie prowadzić działania z zakresu media relations przy okazji kolejnych otwarć sklepów Decathlon oraz z zakresu employer branding.


Do końca tego roku Decathlon otworzy trzy sklepy: w Poznaniu Franowie, Szczawnie Zdroju i Kaliszu. – Zależy nam na budowaniu pozytywnego wizerunku marki Decathlon w lokalnych społecznościach. Współpraca agencji z lokalnymi mediami świetnie sprawdza się w tym zadaniu – mówi Agnieszka Parchimowicz z centrali firmy Decathlon.


Decathlon jest międzynarodową marką, a w wielu krajach liderem w swojej branży. - Jednak w miejscowościach, w których nie było dotąd sklepu tej marki jej świadomość jest niewystarczająca i musimy dotrzeć do klientów z informacją czym ona jest i jakie ma zalety. Decathlon to także świetny pracodawca, którzy poszukuje zaangażowanych członków swojej załogi – ludzi młodych, których pasją jest sport. Dlatego będziemy prowadzić dla Decathlona także działania z zakresu employer branding – mówi Tomasz Kamyk, właściciel agencji Sugar & Spice Public Relations.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...