Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

SUPERBRANDS 2010 dla Dr Irena Eris i Lirene

Witold Sokołowski, 2010-09-13 11:18:49

SUPERBRANDS 2010 dla Dr Irena Eris i Lirene

W piątej edycji prestiżowego projektu Superbrands marka Dr Irena Eris kolejny raz zdobyła wyróżnienie i jest jedyną polską marką kosmetyczną, która otrzymała ten tytuł po raz piąty. W kategorii „Cosmetics” Dr Irena Eris znalazła się na drugim miejscu w - tuż za Chanel - i jest zdecydowanym liderem wśród polskich marek kosmetycznych. Nagroda ta jest wyrazem uznania jej za jedną z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawanych marek na polskim rynku.


Głosami niezależnej Rady Marek, prestiżową nagrodę Superbrands 2010 otrzymała również Lirene, która w rankingu marek kosmetycznych jest drugą polską marką tuż po Dr Irena Eris. Doceniona została za niezwykle silną pozycję, wysoką reputację i korzyści, które oferuje klientom, i które stanowią o jej przewadze nad markami konkurencyjnymi.


Nagrodzeni to ścisła elita. Przynależnośd do tego grona nobilituje zarówno marki, jak i Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris oraz wszystkich pracowników. Na rozwiniętych zachodnich rynkach tytuł ten jest jednym z najważniejszych wyróżnień dla brandu. Tytuł Superbrands w wielu krajach stanowi dla konsumentów istotne kryterium wyboru. Jest to możliwe dzięki czytelnym zasadom nominowania i nagradzania oraz kompetentnej pracy niezależnej Rady Marek (jury) składającej się z czołowych przedstawicieli biznesu, instytutów badao marketingowych, agencji reklamowych i mediów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...