Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

SUPERBRANDS 2010 dla Dr Irena Eris i Lirene

Witold Sokołowski, 2010-09-13 11:18:49

SUPERBRANDS 2010 dla Dr Irena Eris i Lirene

W piątej edycji prestiżowego projektu Superbrands marka Dr Irena Eris kolejny raz zdobyła wyróżnienie i jest jedyną polską marką kosmetyczną, która otrzymała ten tytuł po raz piąty. W kategorii „Cosmetics” Dr Irena Eris znalazła się na drugim miejscu w - tuż za Chanel - i jest zdecydowanym liderem wśród polskich marek kosmetycznych. Nagroda ta jest wyrazem uznania jej za jedną z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawanych marek na polskim rynku.


Głosami niezależnej Rady Marek, prestiżową nagrodę Superbrands 2010 otrzymała również Lirene, która w rankingu marek kosmetycznych jest drugą polską marką tuż po Dr Irena Eris. Doceniona została za niezwykle silną pozycję, wysoką reputację i korzyści, które oferuje klientom, i które stanowią o jej przewadze nad markami konkurencyjnymi.


Nagrodzeni to ścisła elita. Przynależnośd do tego grona nobilituje zarówno marki, jak i Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris oraz wszystkich pracowników. Na rozwiniętych zachodnich rynkach tytuł ten jest jednym z najważniejszych wyróżnień dla brandu. Tytuł Superbrands w wielu krajach stanowi dla konsumentów istotne kryterium wyboru. Jest to możliwe dzięki czytelnym zasadom nominowania i nagradzania oraz kompetentnej pracy niezależnej Rady Marek (jury) składającej się z czołowych przedstawicieli biznesu, instytutów badao marketingowych, agencji reklamowych i mediów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...