Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

TabTicket: sprzedaż wejściówek na Facebooku!

23Lipiec2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: TabTicket

TabTicket to nowa usługa wspierająca sprzedaż biletów w serwisach społecznościowych. Aplikacja, adresowana głównie do użytkowników Facebooka, wprowadza innowacyjny system sprzedaży i nabywania biletów właśnie za pośrednictwem tego niezwykle popularnego portalu.

- Każda osoba organizującą dane wydarzenie będzie miała możliwość uruchomienia naszej aplikacji na swoim fanpage’u – tłumaczy Jan Bińczyk, wiceprezes Music Shelter. – Umożliwi to szeroką promocję imprezy wśród użytkowników portalu i natychmiastowy zakup biletu z automatycznym powiadomieniem wszystkich znajomych kupującego o wydarzeniu, w którym ma zamiar uczestniczyć.

TabTicket jest adresowany nie tylko do właścicieli klubów muzycznych, agencji koncertowych, ale także do organizatorów wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń biznesowych i tym podobnych eventów. Aplikacja daje możliwość szybkiego zakupu biletu bez konieczności udawania się do punktu sprzedaży biletów. Nie trzeba także czekać na przesyłkę, ponieważ klient drukuje bilet we własnym zakresie.

TabTicket doskonale spełnił swoje zadanie w przypadku sprzedaży biletów na takie koncerty, jak duża impreza plenerowa MaxFloFest w Łodzi, koncert muzyka grupy Sex Pistols, Glena Matlocka, w sopockim klubie Sfinks700 oraz przy sprzedaży biletów na małe koncerty w opolskim klubie ComeIn.

Więcej informacji: www.tabticket.com.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.