Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

TabTicket: sprzedaż wejściówek na Facebooku!

23Lipiec2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: TabTicket

TabTicket to nowa usługa wspierająca sprzedaż biletów w serwisach społecznościowych. Aplikacja, adresowana głównie do użytkowników Facebooka, wprowadza innowacyjny system sprzedaży i nabywania biletów właśnie za pośrednictwem tego niezwykle popularnego portalu.

- Każda osoba organizującą dane wydarzenie będzie miała możliwość uruchomienia naszej aplikacji na swoim fanpage’u – tłumaczy Jan Bińczyk, wiceprezes Music Shelter. – Umożliwi to szeroką promocję imprezy wśród użytkowników portalu i natychmiastowy zakup biletu z automatycznym powiadomieniem wszystkich znajomych kupującego o wydarzeniu, w którym ma zamiar uczestniczyć.

TabTicket jest adresowany nie tylko do właścicieli klubów muzycznych, agencji koncertowych, ale także do organizatorów wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń biznesowych i tym podobnych eventów. Aplikacja daje możliwość szybkiego zakupu biletu bez konieczności udawania się do punktu sprzedaży biletów. Nie trzeba także czekać na przesyłkę, ponieważ klient drukuje bilet we własnym zakresie.

TabTicket doskonale spełnił swoje zadanie w przypadku sprzedaży biletów na takie koncerty, jak duża impreza plenerowa MaxFloFest w Łodzi, koncert muzyka grupy Sex Pistols, Glena Matlocka, w sopockim klubie Sfinks700 oraz przy sprzedaży biletów na małe koncerty w opolskim klubie ComeIn.

Więcej informacji: www.tabticket.com.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...

,,Przywykliśmy raczej na politykę narzekać. Jednak, że w obszarze komunikacji polityka potrafi wykorzystywać pewne narzędzia i taktyki jako pierwsza, a przez to również kreować trendy. " - Konrad Ciesiołkiewicz