Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Taksówki EcoCar wystąpią w nowej polskiej produkcji "KOCHAJ"

Witold Sokołowski, 2015-10-30 11:40:08

EcoCar S.A. to jedna z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych firm taksówkowych w Polsce. Teraz charakterystyczne, jednolicie oznakowane, biało-zielone taksówki EcoCar zadebiutują na dużym ekranie. EcoCar wystąpi w nowej polskiej produkcji Federico Film, pt. „KOCHAJ" w reżyserii Marty Plucińskiej. Film wejdzie do kin w marcu 2016 roku.


Hybrydowymi taksówkami EcoCar będą jeździły w filmie, m.in. Roma Gąsiorowska i Olga Bołądź. W nowej komedii romantycznej, która ma szansę stać się przebojem wiosny, zagrała śmietanka polskiego kina: Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź i Roma Gąsiorowska.


Mimo iż premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku, promocja filmu już wystartowała. W mediach pojawiły się pogłoski, że Piotr Polk zajmie się polityką, a on sam zaprezentował swój „plakat wyborczy” z hasłem: KOCHAJ. Nowa Partia. Nowy Premier. Nowa Jakość. Plakaty wyborcze Piotra Polka można zobaczyć na taksówkach EcoCar w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście.


„W EcoCar wierzymy, że film KOCHAJ stanie się hitem kinowym przyszłego roku, a już dziś sam tytuł i działania aktorów budzą wiele pozytywnych emocji. Bardzo spodobał nam się pomysł kampanii wyborczej KOCHAJ, dlatego postanowiliśmy politykę miłości promować na ulicach polskich miast. Mamy nadzieję wzbudzać uśmiech i zainteresowanie nowym pomysłem Piotra Polka poprzez prezentowanie plakatów wyborczych na naszych taksówkach, które codziennie oglądają setki tysięcy osób” – mówi Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu EcoCar S.A.


EcoCar zapowiada, że to zaledwie początek działań promocyjnych pod hasłem KOCHAJ, a biało-zielone taksówki na pewno nie po raz ostatni pojawiły się na planie filmowym.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...