Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Taksówki EcoCar wystąpią w nowej polskiej produkcji "KOCHAJ"

Witold Sokołowski, 2015-10-30 11:40:08

EcoCar S.A. to jedna z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych firm taksówkowych w Polsce. Teraz charakterystyczne, jednolicie oznakowane, biało-zielone taksówki EcoCar zadebiutują na dużym ekranie. EcoCar wystąpi w nowej polskiej produkcji Federico Film, pt. „KOCHAJ" w reżyserii Marty Plucińskiej. Film wejdzie do kin w marcu 2016 roku.


Hybrydowymi taksówkami EcoCar będą jeździły w filmie, m.in. Roma Gąsiorowska i Olga Bołądź. W nowej komedii romantycznej, która ma szansę stać się przebojem wiosny, zagrała śmietanka polskiego kina: Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź i Roma Gąsiorowska.


Mimo iż premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku, promocja filmu już wystartowała. W mediach pojawiły się pogłoski, że Piotr Polk zajmie się polityką, a on sam zaprezentował swój „plakat wyborczy” z hasłem: KOCHAJ. Nowa Partia. Nowy Premier. Nowa Jakość. Plakaty wyborcze Piotra Polka można zobaczyć na taksówkach EcoCar w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście.


„W EcoCar wierzymy, że film KOCHAJ stanie się hitem kinowym przyszłego roku, a już dziś sam tytuł i działania aktorów budzą wiele pozytywnych emocji. Bardzo spodobał nam się pomysł kampanii wyborczej KOCHAJ, dlatego postanowiliśmy politykę miłości promować na ulicach polskich miast. Mamy nadzieję wzbudzać uśmiech i zainteresowanie nowym pomysłem Piotra Polka poprzez prezentowanie plakatów wyborczych na naszych taksówkach, które codziennie oglądają setki tysięcy osób” – mówi Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu EcoCar S.A.


EcoCar zapowiada, że to zaledwie początek działań promocyjnych pod hasłem KOCHAJ, a biało-zielone taksówki na pewno nie po raz ostatni pojawiły się na planie filmowym.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...