Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Taksówki EcoCar wystąpią w nowej polskiej produkcji "KOCHAJ"

Witold Sokołowski, 2015-10-30 11:40:08

EcoCar S.A. to jedna z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych firm taksówkowych w Polsce. Teraz charakterystyczne, jednolicie oznakowane, biało-zielone taksówki EcoCar zadebiutują na dużym ekranie. EcoCar wystąpi w nowej polskiej produkcji Federico Film, pt. „KOCHAJ" w reżyserii Marty Plucińskiej. Film wejdzie do kin w marcu 2016 roku.


Hybrydowymi taksówkami EcoCar będą jeździły w filmie, m.in. Roma Gąsiorowska i Olga Bołądź. W nowej komedii romantycznej, która ma szansę stać się przebojem wiosny, zagrała śmietanka polskiego kina: Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź i Roma Gąsiorowska.


Mimo iż premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku, promocja filmu już wystartowała. W mediach pojawiły się pogłoski, że Piotr Polk zajmie się polityką, a on sam zaprezentował swój „plakat wyborczy” z hasłem: KOCHAJ. Nowa Partia. Nowy Premier. Nowa Jakość. Plakaty wyborcze Piotra Polka można zobaczyć na taksówkach EcoCar w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście.


„W EcoCar wierzymy, że film KOCHAJ stanie się hitem kinowym przyszłego roku, a już dziś sam tytuł i działania aktorów budzą wiele pozytywnych emocji. Bardzo spodobał nam się pomysł kampanii wyborczej KOCHAJ, dlatego postanowiliśmy politykę miłości promować na ulicach polskich miast. Mamy nadzieję wzbudzać uśmiech i zainteresowanie nowym pomysłem Piotra Polka poprzez prezentowanie plakatów wyborczych na naszych taksówkach, które codziennie oglądają setki tysięcy osób” – mówi Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu EcoCar S.A.


EcoCar zapowiada, że to zaledwie początek działań promocyjnych pod hasłem KOCHAJ, a biało-zielone taksówki na pewno nie po raz ostatni pojawiły się na planie filmowym.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...