Zamknij
Nowości - Internet

Tesco bije internetowe rekordy

Witold Sokołowski, 2007-01-24 18:26:00

Rekordowa liczba gości odwiedziła serwis internetowy Tesco Polska w grudniu 2006 r. Po raz pierwszy w historii witrynę sieci odwiedziło w ciągu miesiąca ponad milion gości.

Tesco.pl cieszy się coraz większą popularnością i staje się dla klientów jednym z ważniejszych źródeł informacji o firmie i jej ofercie. Najpopularniejszymi zakładkami na witrynie Tesco w 2006 roku okazały się katalogi produktowe i gazetki promocyjne z ofertą sklepów Tesco. Goście witryny bardzo często zaglądali na stronę kampanii społecznej "Tesco dla Szkół”.


Na miano hitu zasłużył sobie dział "Zdjęcia on-line", czyli unikalna oferta dająca użytkownikom możliwość wywołania zdjęć przez Internet oraz na różnego rodzaju gadżetach, takich jak np. kubki do kawy, kufle do piwa, koszulki, misie pluszowe, czy w postaci kalendarzy lub foto-książek. Gotowe produkty z zamówionymi zdjęciami można odebrać w wybranym przez siebie sklepie Tesco.

Serwis www.tesco.pl został uruchomiony w listopadzie 2003 roku.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...