Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Traf na dobry lunch

22Listopad2011

Autor: Michał Matyjasik, Tagi: Lunch RouletteTraf na dobry lunch

Przerwa na lunch to doskonała okazja do wzbogacania relacji towarzyskich i zawodowych. Od kilku dni na Facebooku dostępna jest aplikacja „Lunch Roulette” (www.lunchroulette.pl ), która pomaga w networkingu i ułatwia spotkania osobom znajdującym się w tej samej okolicy.

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę ze znaczenia nieformalnej komunikacji w swoich strukturach. Najłatwiej przebiega ona przy okazji przerw w pracy, na przykład takich, jak wspólne wyjście na lunch, w szczególności gdy udział biorą w nim osoby z różnych działów i w ten sposób mogą swobodnie wymieniać się nowymi pomysłami. Jednak biorąc pod uwagę preferencje, miejsce przebywania oraz różnice w harmonogramach poszczególnych osób, synchronizacja przerw w pracy jest dość trudnym zdaniem.

Powyższe problemy rozwiązać może aplikacja Lunch Roulette, która działa jak współdzielony przez znajomych kalendarz, w którym każdy może zasugerować wyjście na lunch, szybką przekąskę lub po prostu kawę do jednego z kilku tysięcy miejsc na terenie kilkunastu największych miast w Polsce.

Aplikacja Lunch Roulette uwzględnia aktualną pozycję poszczególnych osób i na podstawie mapy punktów gastronomicznych informuje je o adekwatnych propozycjach spotkań od znajomych. Ponieważ aplikacja jest zintegrowana z serwisem Facebook, jej użycie jest bardzo proste. Co więcej, kalendarz możemy współdzielić ze wszystkimi osobami z listy naszych znajomych. Biorąc pod uwagę, że w Polsce Facebook ma już ponad 6 milionów aktywnych użytkowników mamy dość dużą szansę trafić na naprawdę dobry lunch!


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...

Zamiast kreowania siebie możemy kreować relacje, bo jak ktoś zbuduje sympatyczną relację jest postrzegany jako sympatyczny - Piotr Tymochowicz