Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

Trener fitness amasadorem marki K-Swiss!

Witold Sokołowski, 2010-10-09 23:03:39

Trener fitness amasadorem marki K-Swiss!

We Global Distribution – wyłączny dystrybutor marki K•Swiss w Polsce – podpisał umowę o współpracy z międzynarodowym ekspertem fitness, trenerem osobistym , pracującym z gwiazdami Hollywood – Witoldem Szmańdą. W ramach umowy Witold została ambasadorem K-Swiss podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach w lipcu br. Podczas aktywnych poranków na plaży w Międzyzdrojach, Witold prezentował i testował odzież oraz buty K-Swiss.


Marka K-Swiss oraz Witold Szmańda mają wiele cech wspólnych. Ona i On rezydują w słonecznej Kalifornii. Wspólnie zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Ona produkuje doskonale buty do fitness, triathlonu i wellnes, On propaguje zdrowy tryb życia oraz posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie w fitness. Teraz postanowili połączyć doświadczenie i promować markę K-Swiss oraz aktywny wypoczynek nad polskim morzem.


Witold był gościem wielu programów telewizyjnych m.in. w TVP 1, TVP 2, TVN i Orange Sport a także gościem specjalnym II Polskiego Kongresu Fitness i Wellness. W 2010 roku został także Ambasadorem największych targów fitness & wellness na świecie– FIBO 2010.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...