Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Twoja pupa jest na Facebooku

09Sierpień2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Symetria Creative, Vitalia.plTwoja pupa jest na Facebooku

Symetria Creative uruchomiła na Facebooku fanpage promujący serwis własny Vitalia.pl. Profil prowadzony jest przez… „Twoją pupę”. Nowatorskie podejście przy wyborze Brand Hero oraz ciekawy styl komunikacji z fanami sprawiły, że liczba fanów „Twojej pupy” intensywnie rośnie.

Na Facebooku widzieliśmy już wiele typów bohaterów marki, jednak jeszcze nie zdarzyło się, by była nim wybrana część ciała. W tym wypadku wybór wydaje się bardzo trafny – któż lepiej może zachęcić do zdrowego trybu życia, zakupu diety lub uprawiania fitness (a to oferuje serwis Vitalia.pl) niż nasza własna „pupa”, na której dość szybko odbijają się efekty nadmiernego podjadania i braku ruchu.

Styl prowadzonej komunikacji jest luźny i zbliżony bardziej do przyjacielskiej pogawędki niż surowych, fachowych porad. Jest to zrozumiałe zważywszy na fakt, że sama istota bohatera wymaga „przymrużenia oka” i podejścia do fanpage z dystansem. Jak można wywnioskować z komentarzy – fanom się podoba.

Jednym z ciekawszych rozwiązań udostępnionych fanom jest edytor wideo. Za jego pomocą internauci mogą wgrać do krótkiego filmu własną fotografię, stać się jego bohaterem i wysłać znajomym. Fani mogli również wziąć udział w zakończonym niedawno konkursie, w którym zadaniem było odnalezienie „Sekretów idealnej pupy” ukrytych w promowanym serwisie Vitalia.pl.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...

,,W wizerunkowym świecie wygrywają ci, którzy nie koniecznie wygrywać powinni.Oprócz tego, że żyjemy w świecie wizerunkowym, żyjemy również w epoce technokratyczno-medialnej. " - Piotr Tymochowicz