Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Twoja pupa jest na Facebooku

09Sierpień2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Symetria Creative, Vitalia.plTwoja pupa jest na Facebooku

Symetria Creative uruchomiła na Facebooku fanpage promujący serwis własny Vitalia.pl. Profil prowadzony jest przez… „Twoją pupę”. Nowatorskie podejście przy wyborze Brand Hero oraz ciekawy styl komunikacji z fanami sprawiły, że liczba fanów „Twojej pupy” intensywnie rośnie.

Na Facebooku widzieliśmy już wiele typów bohaterów marki, jednak jeszcze nie zdarzyło się, by była nim wybrana część ciała. W tym wypadku wybór wydaje się bardzo trafny – któż lepiej może zachęcić do zdrowego trybu życia, zakupu diety lub uprawiania fitness (a to oferuje serwis Vitalia.pl) niż nasza własna „pupa”, na której dość szybko odbijają się efekty nadmiernego podjadania i braku ruchu.

Styl prowadzonej komunikacji jest luźny i zbliżony bardziej do przyjacielskiej pogawędki niż surowych, fachowych porad. Jest to zrozumiałe zważywszy na fakt, że sama istota bohatera wymaga „przymrużenia oka” i podejścia do fanpage z dystansem. Jak można wywnioskować z komentarzy – fanom się podoba.

Jednym z ciekawszych rozwiązań udostępnionych fanom jest edytor wideo. Za jego pomocą internauci mogą wgrać do krótkiego filmu własną fotografię, stać się jego bohaterem i wysłać znajomym. Fani mogli również wziąć udział w zakończonym niedawno konkursie, w którym zadaniem było odnalezienie „Sekretów idealnej pupy” ukrytych w promowanym serwisie Vitalia.pl.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.