Zamknij
Nowości - AGD

Twoja Wielka Grecka Przygoda - Kampania reklamowa OSM Piątnica

Witold Sokołowski, 2014-06-02 23:41:09

Pod takim hasłem rozpoczyna się pierwsza w historii OSM Piątnica kampania reklamowa promująca najnowsze produkty spółdzielni – Jogurty typu greckiego.


OSM Piątnica rozpoczyna pierwszą w długoletniej historii spółdzielni kampanię reklamową. Wspiera ona wejście firmy w nową kategorię produktową i wprowadzenie na rynek linii Jogurtów typu greckiego 0% tłuszczu, 2 x więcej białka. Apetyczne, owocowe spoty będą emitowane od 1 czerwca w telewizji, internecie oraz w kinach. Działania reklamowe prowadzone są także na łamach prasy branżowej i handlowej.


„Marka Piątnica jest znakomicie znana Polakom z wielu doskonałych produktów” – podkreśla Tomasz Głasek, Dyrektor Handlowy OSM Piątnica. – „Oprócz kultowego już Serka Wiejskiego, Piątnica pozostaje także liderem w kategorii śmietan i sera Mascarpone oraz wiceliderem na rynku twarogów i serków do smarowania. W marcu tego roku uruchomiliśmy linię do produkcji jogurtów typu greckiego. Zakładamy, że poprzez działania reklamowe zrealizujemy kilka kluczowych dla nas celów. Dotrzemy do dużej grupy konsumentów z przekazem, w którym podkreślamy wyjątkowe cechy naszego nowego produktu – jego apetyczność, naturalność, pożywność i zdrowotność. Zależy nam również na wzmocnieniu świadomości marki, często kojarzonej z Serkiem Wiejskim, oraz budowaniu wśród konsumentów wizerunku Piątnicy – także jako producenta jogurtów".


Hasłem przewodnim kampanii jest „Twoja Wielka Grecka Przygoda” – to nie tylko nawiązanie do popularnego filmu, ale także odniesienie do greckiego pochodzenia jogurtu. Na potrzeby kampanii przygotowano spoty reklamowe 30” i 15”, które – zgodnie z przyjętą filmową konwencją – przypominają trailer, czyli zwiastun filmowy. W kolejnych odsłonach tej „najsmaczniejszej produkcji roku” poznajemy głównego aktora – pełen białka, zaskakująco lekki i uwodzicielsko gęsty Jogurt typu greckiego oraz aktorów drugiego planu: apetyczne, soczyste owoce.


Kampania potrwa do połowy lipca br. Spoty reklamowe pojawią się w stacjach TVP, TVN oraz Polsat – ogólnych i tematycznych. Będą także emitowane w sieci kin Cinema City w największych miastach w Polsce. Internetowa odsłona kampanii skupi się na wykorzystaniu reklamy wideo oraz bannerów prowadzących do dedykowanej strony internetowej, na której konsumenci znajdą szczegółowe informacje na temat produktu i jego poszczególnych wersji smakowych. Działania promocyjne uzupełnią reklamy prasowe na łamach tytułów handlowych i branżowych.


Za koncepcję oraz produkcję spotów odpowiada agencja Walk. Media zaplanował dom mediowy MTR Media. Działania PR wspierające kampanię realizuje agencja komunikacji JBcomm.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...