Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Uśmiechnij swój brzuch od rana. Kampania Activii

Witold Sokołowski, 2014-01-14 15:30:51

Activia poszerza swoją ofertę śniadaniową. Do Owsianki dołączają Pełne Zboża. Oba produkty promowane są pod hasłem „Uśmiechnij swój brzuch od rana”.


Śniadaniowa nowość od Activii- Pełne Ziarna to połączenie dużych, pełnych ziaren zbóż z pysznym owocowym jogurtem. Jest to idealny zestaw śniadaniowy dla wszystkich, którzy chcą zacząć dzień od pożywnego i równocześnie lekkiego posiłku, zapewniającego dobre samopoczucie. Produkt jest dostępny w dwóch smakach: jabłko-gruszka oraz malina-jagoda.


Za kreację komunikacji kampanii BTL oraz kampanię prasową odpowiada agencja H2O Creative. Materiały można zobaczyć w punktach sprzedaży już od 7 stycznia 2014.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...