Zamknij
Nowości - Media i marketing

Vamos Media rozpoczęło współpracę z Consulting & More

Nowy User, 2017-03-03 20:43:40

Dom mediowy Vamos Media nawiązał współpracę z Consulting & More. Agencja w ramach prowadzonych działań będzie odpowiedzialna za komunikację ekspercką dyrektora zarządzającego firmy Łukasza Roszkowskiego.


Vamos Media to niezależny dom mediowy specjalizujący się w tworzeni kompleksowych planów komunikacyjnych, kampanii reklamowych oraz niestandardowych akcji, mających na celu dotarcie do konkretnych grup docelowych. W portfolio Vamos Media znajdują się takie firmy jak: Lody Bonano, Samsung Brand Store, Unicell Poland, czy Vobis.


Łukasz Roszkowski - dyrektor zarządzający w firmie Vamos Media, doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując m.in. w agencjach PR w Warszawie. Wcześniej współpracował z internetowym wydaniem Gazety Współczesnej. Pisał również o sporcie na łamach portali Sportowefakty.pl i reprezentacja.net.


Agencja Consulting & More odpowiada za jego komunikację ekspercką w mediach branżowych i biznesowych. Klient został pozyskany w drodze konkursu ofert. Za projekt z ramienia agencji odpowiada Natalia Waszczuk.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...