Zamknij
Nowości - Media i marketing

Vamos Media rozpoczęło współpracę z Consulting & More

Nowy User, 2017-03-03 20:43:40

Dom mediowy Vamos Media nawiązał współpracę z Consulting & More. Agencja w ramach prowadzonych działań będzie odpowiedzialna za komunikację ekspercką dyrektora zarządzającego firmy Łukasza Roszkowskiego.


Vamos Media to niezależny dom mediowy specjalizujący się w tworzeni kompleksowych planów komunikacyjnych, kampanii reklamowych oraz niestandardowych akcji, mających na celu dotarcie do konkretnych grup docelowych. W portfolio Vamos Media znajdują się takie firmy jak: Lody Bonano, Samsung Brand Store, Unicell Poland, czy Vobis.


Łukasz Roszkowski - dyrektor zarządzający w firmie Vamos Media, doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując m.in. w agencjach PR w Warszawie. Wcześniej współpracował z internetowym wydaniem Gazety Współczesnej. Pisał również o sporcie na łamach portali Sportowefakty.pl i reprezentacja.net.


Agencja Consulting & More odpowiada za jego komunikację ekspercką w mediach branżowych i biznesowych. Klient został pozyskany w drodze konkursu ofert. Za projekt z ramienia agencji odpowiada Natalia Waszczuk.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...