Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

Vision Group dla serwisu LubimyCzytac.pl

Nowy User, 2017-02-08 11:17:10

Vision Group dla serwisu LubimyCzytac.pl

Agencja Vision Group rozpoczęła współpracę w zakresie public relations z LubimyCzytac.pl – największym w Polsce internetowym serwisem książkowym. Współpracę nawiązano w połowie stycznia 2017 roku na podstawie rekomendacji.


Do zadań Agencji należy promocja plebiscytu czytelników „Książka Roku 2016”, ramach którego przez miesiąc czytelnicy mogą głosować na najlepsze książki ubiegłego roku w 10 kategoriach tematycznych. Plebiscyt startuje 1 lutego br.


Lubimyczytać.pl jest największym w Polsce opiniotwórczym serwisem książkowym, którego siłą jest rzesza czytelników, którzy wspólnie dzielą się swoimi opiniami na temat książek. Misją lubimyczytac.pl jest tworzenie silnej społeczności opartej na literackiej pasji oraz promocja czytelnictwa, a przede wszystkim popularyzacja e-książek i nowych technologii, które wkraczają do świata miłośników książek.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...