Zamknij
Nowości - Auto-moto

Volvo Euroservice w warszawskim Wielkim Formacie

Michał Matyjasik, 2012-04-19 23:05:46

Volvo Euroservice w warszawskim Wielkim  Formacie

Jet Line realizuje kampanię reklamową dla Euroservice, autoryzowanego dealera Volvo w Warszawie. Wielkoformatowa dekoracja będzie obecna przy ulicy Towarowej do końca kwietnia.


Celem kampanii jest poinformowanie o otwarciu nowego salonu dealerskiego w warszawskich Alejach Jerozolimskich. Akcja jest kierowana do aktualnych klientów salonów Volvo, jak i osób zainteresowanych kupnem tej marki samochodów.


Naszym celem było zbudowanie dużego zasięgu, dlatego zdecydowaliśmy się na różnorodne kanały dotarcia. Spektakularna powierzchnia wielkoformatowa w Warszawie przy ulicy Towarowej to także budowanie prestiżowego wizerunku naszej firmy, nieczęsto zdarza się zaangażowanie Wielkiego Formatu w kampaniach informacyjnych lokalnych dealerów – podkreśla Magdalena Kunikowska, Marketing & PR Manager Euroservice Volvo, która nadzorowała przygotowanie i przebieg całości działań.


Do akcji informacyjnej zaangażowany został mix mediów: outdoor, radio, prasa i internet. Kampania OOH realizowana przez Jet Line trwa do końca kwietnia, część mediów została zaplanowana na okresy dwutygodniowe. Projekt graficzny kampanii opracowała agencja QRA Production.

zobacz zdjęcia

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...