Zamknij
Nowości - RTV

WAGO ELWAG z agencją PR POiNTB

Nowy User, 2017-02-22 12:12:42

W lutym bieżącego roku WAGO ELWAG – producent komponentów elektrycznych i elektronicznych – rozpoczął współpracę z wrocławską agencją PR POiNTB. Umowa obejmuje kompleksową obsługę w ramach kampanii medialnej.


WAGO ELWAG jest polską filią międzynarodowego koncernu WAGO, w którego skład wchodzi 38 spółek i przedstawicielstw oraz 9 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie, zatrudniających łącznie ponad 7 tysięcy pracowników. WAGO specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki, jest także liderem w dziedzinie połączeń sprężynowych. W swojej ofercie posiada ponad 40 tysięcy produktów – od złączek instalacyjnych, przez moduły i sterowniki, do gotowych rozwiązań dla automatyki budynkowej i przemysłowej. W Polsce firma WAGO jest już od 25 lat, a wrocławska siedziba zatrudnia obecnie ok. 700 osób.


Wrocławska agencja PR POiNTB, marka spółki Bees&Honey, specjalizuje się w branży budowlanej i przemysłowej. W swoim portfolio posiada projekty realizowane z takimi klientami jak Bolix, Gazuno, Arsanit, a także inne, spoza branży przemysłowej – eDokumenty, Futura Park, Oleofarm. Działania POiNTB to przede wszystkim Media Relations, Social Media, Content Marketing oraz organizacja eventów.


Za obsługę Media Relations WAGO ELWAG odpowiada Michał Sols.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...