Zamknij
Nowości - Internet

Webtel zaprasza pracowników na forum

Witold Sokołowski, 2006-07-12 00:00:00

Antares, nowoczesny biurowiec przy ul. Marynarskiej 11, ma od kilku dni własne forum dyskusyjne w sieci. Pomysłodawcą i animatorem projektu jest jedna z firm rezydujących w budynku Webtel – Interactive Solutions.

Forum „Antares po godzinach”, funkcjonujące pod adresem www.webtel.pl/forum, jest prawdopodobnie pierwszą tego typu akcją adresowaną do pracowników kilkunastu różnych, niekiedy konkurujących ze sobą firm. Założeniem projektu jest zintegrowanie ludzi tworzących formalnie pewną społeczność, ale w praktyce spotykających się wyłącznie w windzach na krótki czas przejazdu od piętra do piętra.


- Pracujemy w jednym miejscu, a w ogóle się nie znamy. – mówi pomysłodawczyni forum Małgorzata Nieciecka z Webtela. Tymczasem mamy podobne problemy, jak chociażby znalezienie wolnego miejsca na parkingu, czy pokonanie wiecznie remontowanego skrzyżowania przy Marynarskiej. Naszą naturalną potrzebą jest chęć podzielenia się nimi z innymi, a okazji mamy po temu nie za wiele, zwłaszcza że wszyscy cierpimy na chroniczny brak czasu. „Antares po godzinach” ma być dla nas chwilą relaksu oraz prostym sposobem na wymianę opinii, znalezienie potrzebnych informacji czy po prostu dowiedzenie się, co słychać w budynku.

W Antaresie swoje siedziby mają między innymi: Euro RSCG, Marketing House, Call Center Poland, Capital Park, Webtel.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...