Zamknij
Nowości - Internet

Webtel zaprasza pracowników na forum

Witold Sokołowski, 2006-07-12 00:00:00

Antares, nowoczesny biurowiec przy ul. Marynarskiej 11, ma od kilku dni własne forum dyskusyjne w sieci. Pomysłodawcą i animatorem projektu jest jedna z firm rezydujących w budynku Webtel – Interactive Solutions.

Forum „Antares po godzinach”, funkcjonujące pod adresem www.webtel.pl/forum, jest prawdopodobnie pierwszą tego typu akcją adresowaną do pracowników kilkunastu różnych, niekiedy konkurujących ze sobą firm. Założeniem projektu jest zintegrowanie ludzi tworzących formalnie pewną społeczność, ale w praktyce spotykających się wyłącznie w windzach na krótki czas przejazdu od piętra do piętra.


- Pracujemy w jednym miejscu, a w ogóle się nie znamy. – mówi pomysłodawczyni forum Małgorzata Nieciecka z Webtela. Tymczasem mamy podobne problemy, jak chociażby znalezienie wolnego miejsca na parkingu, czy pokonanie wiecznie remontowanego skrzyżowania przy Marynarskiej. Naszą naturalną potrzebą jest chęć podzielenia się nimi z innymi, a okazji mamy po temu nie za wiele, zwłaszcza że wszyscy cierpimy na chroniczny brak czasu. „Antares po godzinach” ma być dla nas chwilą relaksu oraz prostym sposobem na wymianę opinii, znalezienie potrzebnych informacji czy po prostu dowiedzenie się, co słychać w budynku.

W Antaresie swoje siedziby mają między innymi: Euro RSCG, Marketing House, Call Center Poland, Capital Park, Webtel.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...