Zamknij
PR w mediach

Wizerunek PiSu nie może opierać się na hakach i agencie Tomku

Witold Sokołowski, 2010-03-09 15:50:52

PiS nie może sobie pozwolić na to, by jego wizerunek kojarzył się głównie z hakami i agentem Tomkiem. Potrzebny jest nowy język, nowe pomysły, nowi ludzie - mówi socjolog Tadeusz Szawiel.

Tadeuszem Szawielem, socjologiem z Uniwersytetu Warszawskiego: PiS nie może sobie pozwolić na to, by jego wizerunek kojarzył się głównie z hakami i agentem Tomkiem. Potrzebny jest nowy język, nowe pomysły, nowi ludzie. Dlatego mówię, że PiS ma problem i ma świadomość tego problemu. Stąd próby zmiany wizerunku, ale niekonsekwentne. W zeszłym roku na chwilę pojawiły się "aniołki" - Grażyna Gęsicka, Aleksandra Natalii-Świat i Joanna Kluzik-Rostkowska. Miały ocieplić wizerunek partii, i to był dobry pomysł, należało iść konsekwentnie w tym kierunku, ale PiS szybko z niego zrezygnował. (...)

źródło: Gazeta Wyborcza

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Witold Sokołowski

Z wykształcenia anglista, z zamiłowania internauta. Absolwent Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wydawca kilku serwisów internetowych, m.in. Epr.pl, Camido.pl, Sportowa.tv.

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

PiS też chodzi tylko o PR, ale po prostu gorzej im to wychodzi - Łukasz Warzecha, Fakt.