Zamknij
Nowości - Auto-moto

Wolneauto.pl nawiązało współpracę z Consulting & More

Witold Sokołowski, 2015-03-24 13:15:06

Serwis Wolneauto.pl (www.wolneauto.pl) nawiązał współpracę z Consulting & More. Agencja będzie odpowiadała za działania media relations i blogger relations serwisu. Consulting & More pozyskało nowego klienta drogą rekomendacji.


Wolneauto.pl to serwis, za pośrednictwem którego możemy odpłatnie wypożyczyć swoje auto komuś innemu lub to my możemy być osobą wypożyczającą. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu czas którego potrzebujemy, aby skorzystać z usługi jest ograniczony do niezbędnego minimum. Każdy, kto posiada samochód, z którego nie korzysta może udostępnić go innym za pośrednictwem serwisu.


Consulting & More jest odpowiedzialne za zbudowanie rozpoznawalności i pozytywnego wizerunku serwisu. Agencja będzie prowadziła dla swojego klienta działania z zakresu media relations i blogger relations. Współpraca została nawiązana na 12 miesięcy, a osobą odpowiedzialną za projekt ze strony agencji jest PR Account Executive – Justyn Pieślak.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...