Zamknij
Nowości - Auto-moto

Wolneauto.pl nawiązało współpracę z Consulting & More

Witold Sokołowski, 2015-03-24 13:15:06

Serwis Wolneauto.pl (www.wolneauto.pl) nawiązał współpracę z Consulting & More. Agencja będzie odpowiadała za działania media relations i blogger relations serwisu. Consulting & More pozyskało nowego klienta drogą rekomendacji.


Wolneauto.pl to serwis, za pośrednictwem którego możemy odpłatnie wypożyczyć swoje auto komuś innemu lub to my możemy być osobą wypożyczającą. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu czas którego potrzebujemy, aby skorzystać z usługi jest ograniczony do niezbędnego minimum. Każdy, kto posiada samochód, z którego nie korzysta może udostępnić go innym za pośrednictwem serwisu.


Consulting & More jest odpowiedzialne za zbudowanie rozpoznawalności i pozytywnego wizerunku serwisu. Agencja będzie prowadziła dla swojego klienta działania z zakresu media relations i blogger relations. Współpraca została nawiązana na 12 miesięcy, a osobą odpowiedzialną za projekt ze strony agencji jest PR Account Executive – Justyn Pieślak.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...