Zamknij
Nowości - Internet

WolnyGabinet.pl pod skrzydłami agencji SpinHouse

Witold Sokołowski, 2013-07-09 15:33:26

Agencja SpinHouse zajęła się kompleksową realizacją serwisu WolnyGabinet.pl skierowanego zarówno do pacjentów, jak i lekarzy. Umożliwia on umawianie na wizyty u tysięcy lekarzy w całej Polsce. W ramach projektu Agencja była odpowiedzialna za stworzenie wizji graficznej oraz programowanie i wdrożenie portalu, a także wykonała mobilną wersję serwisu.


Portal WolnyGabinet.pl należący do spółki NonStopMed (nonstopmed.pl) pozwala na umówienie wizyty u lekarza o dowolnej specjalności za pośrednictwem Internetu. Zrzesza on wokół siebie zarówno pacjentów, jak i lekarzy – pomaga im we wzajemnym kontakcie i dialogu. Portal umożliwia nie tylko umawianie się na wizyty, lecz także powiadamianie o nich poprzez wiadomość sms/e-mail. Praktykujący lekarze i placówki medyczne, które opublikują swoje terminy w WolnyGabinet.pl, mogą rozliczać się przy pomocy płatności elektronicznych.


W ramach stałej współpracy z NonStopMed Sp. z o.o., Agencja SpinHouse świadczy również usługi konsultingowe i zajmuje się wdrażaniem nowych funkcjonalności w serwisie. WolnyGabinet.pl to kolejna z platform komunikacyjnych, które w ostatnim czasie wykonała Agencja.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...