Zamknij
Nowości - Internet

WolnyGabinet.pl pod skrzydłami agencji SpinHouse

Witold Sokołowski, 2013-07-09 15:33:26

Agencja SpinHouse zajęła się kompleksową realizacją serwisu WolnyGabinet.pl skierowanego zarówno do pacjentów, jak i lekarzy. Umożliwia on umawianie na wizyty u tysięcy lekarzy w całej Polsce. W ramach projektu Agencja była odpowiedzialna za stworzenie wizji graficznej oraz programowanie i wdrożenie portalu, a także wykonała mobilną wersję serwisu.


Portal WolnyGabinet.pl należący do spółki NonStopMed (nonstopmed.pl) pozwala na umówienie wizyty u lekarza o dowolnej specjalności za pośrednictwem Internetu. Zrzesza on wokół siebie zarówno pacjentów, jak i lekarzy – pomaga im we wzajemnym kontakcie i dialogu. Portal umożliwia nie tylko umawianie się na wizyty, lecz także powiadamianie o nich poprzez wiadomość sms/e-mail. Praktykujący lekarze i placówki medyczne, które opublikują swoje terminy w WolnyGabinet.pl, mogą rozliczać się przy pomocy płatności elektronicznych.


W ramach stałej współpracy z NonStopMed Sp. z o.o., Agencja SpinHouse świadczy również usługi konsultingowe i zajmuje się wdrażaniem nowych funkcjonalności w serwisie. WolnyGabinet.pl to kolejna z platform komunikacyjnych, które w ostatnim czasie wykonała Agencja.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...