Zamknij
Nowości - Internet

Wymień żarty na nagrody - konkurs marki McArthur

Witold Sokołowski, 2006-12-15 01:54:00

„Wymień żarty na nagrody” to hasło konkursu, w którym Internauci dopisują puenty do historyjek rysunkowych autorstwa Andrzeja Mleczko.
 
Co tydzień na stronie internetowej prezentowana jest jedna historyjka obrazkowa przygotowana specjalnie na potrzeby konkursu przez Andrzeja Mleczko. W ramach uczestnictwa w konkursie Internauci dopisują puentę. każdego tygodnia będzie można głosować na 3 wybrane przez jury najlepsze zakończenia. Obydwie formy uczestnictwa premiowane są nagrodami.
 
Równolegle prowadzona jest kampania internetowa, której celem jest zachęcenie Internautów do odwiedzenia i wzięcia udziału w konkursie. Podczas zakupu mediów uwzględniono Onet.pl i wyszukiwarkę Google.

 
Akcja „Wymień żarty na nagrody” jest efektem obranej przez McArthur strategii komunikacji z młodymi ludźmi. Skutecznie wykorzystując nowe medium, jakim jest Internet, budowana jest społeczność wokół serwisu WWW. Dodatkowo kampania konsekwentnie buduje wizerunek marki McArthur wśród Internautów jako marki aktywnej i wnoszącej w życie użytkowników Internetu wymierną wartość dodaną.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie mleczko.mcarthur.com.pl. Za kreację, wykonanie i przebieg konkursu odpowiada krakowska agencja interaktywna INSIGNIA.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...