Zamknij
Nowości - Zdrowie

Wyślij Oprycha na wakacje!

Witold Sokołowski, 2009-07-06 10:55:00

Wraz z wakacjami ruszył nowy konkurs serwisu rozrywkowo-edukacyjnego www.oprycha.pl. W najnowszej edycji konkursu użytkownicy mają za zadanie wysłać Oprycha na dalekie wakacje. Serwis w niekonwencjonalny sposób porusza problem opryszczki i zachęca użytkowników do skutecznego rozprawienia się z wirusem. Skierowany jest do młodych kobiet, które są gotowe przełamać stereotypy, mają dystans do siebie i świata.


Uczestnicy konkursu Wyślij Oprycha na wakacje po zarejestrowaniu się w serwisie, otrzymują link do elektronicznej mapy, po której podróżuje ich Oprych. Link rozsyłają do swoich znajomych, którzy oddając głos, wysyłają wirusa na coraz bardziej odległe wakacje, z których nie ma powrotu – na bezludną wyspę. Każdy głos to kolejny kilometr na trasie podróży Oprycha. Zwycięża ten, kto dzięki głosom oddanym na jego mapę, najdalej wyśle wirusa. Na uczestników konkursu czekają nagrody – aparat cyfrowy, IPod nano oraz zestawy kosmetyków. Konkurs potrwa do 23 lipca 2009 r.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...