Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

Xmuse.pl – nowy wortal filmowy

15Lipiec2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: xmuse.pl Xmuse.pl –  nowy wortal filmowy

W ostatnim czasie ruszył serwis internetowy poświęcony filmom, wydarzeniom okołofilmowym oraz wszystkim wydaniom związanym z X muzą. Wortal duży nacisk kładzie na promocję projektów niezależnych, tworząc oddzielny dział Off News oraz sekcję Seriali Internetowych.

Serwis Xmuse.pl jak zapewniają twórcy wortalu nie ma aspiracji być bazą filmową, lecz rodzajem informatora. Siny akcent kłaść będzie na promocję seriali, w tym właśnie seriali internetowych, które w Polsce zdają się jeszcze raczkować. W ciągu najbliższych miesięcy serwis nabierze charteru społecznościowego – użytkownicy sami będą mogli dodawać pozycje, a tym samym wpływać na rozwój Xmuse.pl.

Naszą ideą jest stworzenie miejsca, w którym - podobnie jak w kinie - każdy odnajdzie coś dla siebie. Będziemy stawiać silny akcent na promocję projektów niszowych, ale nie zabraknie również szerszych informacji o superprodukcjach – mówi Magda Kordas, pomysłodawczyni i założycielka wortalu, wcześniej specjalista Public Relations w branży rozrywkowej - Wyodrębniliśmy także oddzielny dział poświęcony pozycjom dla dzieci - Mali Kinomaniacy - tak by rodzic wchodząc na nasz serwis od razu mógł się zapoznać z propozycjami dla najmłodszych. Xmuse.pl codziennie jest udoskonalany – dodaje.

W Xmuse.pl obecnie pracują dwie osoby: Magda Kordas, pomysłodawczyni wortalu, zajmująca się stroną redakcyjną i marketingową serwisu oraz Szymon Kordas - webmaster i administrator.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 21:01:12]

CIEKAWEEE http://hewti.pl

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 20:59:15]

fajne

Zamiast kreowania siebie możemy kreować relacje, bo jak ktoś zbuduje sympatyczną relację jest postrzegany jako sympatyczny - Piotr Tymochowicz