Zamknij
Nowości - Kariera

z Deloitte do e-point - Justyna Skorupska nowym Head of Business Consulting

Nowy User, 2017-02-15 22:02:12

z Deloitte do e-point - Justyna Skorupska nowym Head of Business Consulting

Justyna Skorupska, jeden z najbardziej wyrazistych ekspertów e-commerce oraz cyfrowej transformacji biznesu w Polsce dołącza do e-point jako Head of Business Consulting..


Justyna Skorupska już ponad 20 lat działa na rynku IT oraz e-commerce jako ekspert, doradca, mentor oraz manager. W listopadzie ubiegłego roku została powołana przez Ministra Cyfryzacji do Rady ds. Cyfryzacji.


Zarządzała także polskimi oddziałami międzynarodowych gigantów, którzy wchodzili na polski rynek, m. in. biznesowej wyszukiwarki FACT-Finder. Wraz z zespołem opracowała i wprowadzała na rynek ofertę z zakresu omnichannel i e-commerce w strukturach firmy doradczej Deloitte, pełniąc dwie funkcje: lidera e-commerce oraz Head of eCommerce w uruchomionej na polskim rynku agencji interaktywnej Deloitte Digital.


Oprócz działania w biznesie, Justyna Skorupska dzieli się także swoją wiedzą w ramach think-tanków oraz wykłada na uczelni - prowadzi zajęcia z handlu internetowego w Akademii Leona Koźmińskiego oraz w Collegium Civitas. Jest Przewodniczącą Rady Izby Gospodarki Elektronicznej (e-Izby). Aktywnie reprezentuje i wspiera interesy gospodarcze firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce. Bierze udział w pracach międzynarodowych zespołów w ramach realizacji wspólnej polityki rozwoju Gospodarki Elektronicznej w Ecommerce Europe.


- e-point ma imponujące doświadczenie, między innymi jako współtwórca sukcesu polskiej bankowości internetowej. Firma potrafi łączyć innowacje technologiczne z realnym biznesem, co pozwala zaoferować prawdziwą, unikalną wartość – mówi Justyna Skorupska. – Dlatego jestem pewna, że czeka mnie tutaj wiele interesujących wyzwań, dzięki którym klienci otrzymają kolejne, innowacyjne produkty.


Justyna Skorupska będzie odpowiadała za wdrożenie doradztwa strategicznego ze szczególnym naciskiem na wsparcie procesów cyfryzacji klientów firmy oraz pełniła rolę eksperta omnichannel.


- W e-point wierzymy, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie – komentuje Marek Sodolski, wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu w e-point – Dlatego cieszę się, że będę miał okazję pracować z Justyną Skorupską, która od lat wspiera swoim doświadczeniem i wiedzą rynek e-commerce.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...