Zamknij
Nowości - Kariera

Z McCann-Erickson do Red8 Advertising

Witold Sokołowski, 2011-11-17 17:26:32

Z McCann-Erickson do Red8 Advertising

Juliusz Baliszewski, dotychczasowy Client Service Director agencji reklamowej McCann-Erickson, przechodzi do agencji Red8 Advertising.


Juliusz Baliszewski obejmie w agencji stanowisko Business Development Directora. W branży reklamowej pracuje od 13 lat. Przed dołączeniem do Red8 Advertising kierował działem obsługi klienta McCann-Erickson (ostatnio na stanowisku Client Service Directora), współpracując z takimi markami jak m.in. Lech, Nescafe, Nestle Cereals, Opel, PKO BP. Wcześniej przez 11 lat pracował w agencji Publicis (ostatnio jako Group Account Director) przy obsłudze takich marek jak m.in. Renault, British Airways, Castorama, BF Goodrich, Tele2, Orange, TP SA czy Biedronka.


„Juliusz jest jednym z najbardziej doświadczonych menadżerów w polskiej branży reklamowej. I kolejnym po Johanie Ohlsonie, który w ostatnim czasie zasila szeregi Red8 Advertising. Chcemy wykorzystać to unikalne doświadczenie w rozwoju biznesu agencji“ - mówi Adam Niesłuchowski, CEO Red8 Group.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...