Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Zaproszenia na bezpłatną kawę w Starbucks

15Listopad2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Starbucks

Dzisiaj rusza druga edycja akcji „Z przyjaciółmi do Starbucks” prowadzonej na profilu firmy na Facebooku. Fani marki mogą wysyłać swoim znajomym zaproszenia na bezpłatną kawę w Starbucks. Aplikacja na Facebooku będzie aktywna do 21 listopada, natomiast zaproszenia będzie można realizować do 22 listopada. Akcja jest prowadzona równolegle w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Aby zrealizować zaproszenie na bezpłatną kawę Starbucks, zarówno osoba wysyłająca je za pomocą aplikacji na profilu firmy na Facebooku, jak i osoba zaproszona, muszą wydrukować swoje połówki zaproszenia, a następnie przynieść je do kawiarni. Przy zakupie jednego napoju w dowolnym rozmiarze, drugi w tym samym rozmiarze otrzymają w prezencie.

„Gorąco zachęcamy sympatyków Starbucks do zapraszania swoich przyjaciół na kawę lub dowolny inny napój do naszych kawiarni w okresie od 15 do 22 listopada. To świetna okazja na wspólne spędzenie wolnego czasu w gronie bliskich w wyjątkowej atmosferze, a także spróbowanie kaw oraz napojów kawowych z oferty świątecznej” – powiedziała Izabela Winsztal, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Akcja „Z przyjaciółmi do Starbucks” realizowana jest w Polsce po raz drugi. Pierwsza edycja miała miejsce w marcu 2011 roku i cieszyła się ogromną popularnością. Odniosła także ogromny sukces, ponieważ grono sympatyków marki wzrosło aż o kilkanaście tysięcy osób.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.