Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Zaproszenia na bezpłatną kawę w Starbucks

15Listopad2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Starbucks

Dzisiaj rusza druga edycja akcji „Z przyjaciółmi do Starbucks” prowadzonej na profilu firmy na Facebooku. Fani marki mogą wysyłać swoim znajomym zaproszenia na bezpłatną kawę w Starbucks. Aplikacja na Facebooku będzie aktywna do 21 listopada, natomiast zaproszenia będzie można realizować do 22 listopada. Akcja jest prowadzona równolegle w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Aby zrealizować zaproszenie na bezpłatną kawę Starbucks, zarówno osoba wysyłająca je za pomocą aplikacji na profilu firmy na Facebooku, jak i osoba zaproszona, muszą wydrukować swoje połówki zaproszenia, a następnie przynieść je do kawiarni. Przy zakupie jednego napoju w dowolnym rozmiarze, drugi w tym samym rozmiarze otrzymają w prezencie.

„Gorąco zachęcamy sympatyków Starbucks do zapraszania swoich przyjaciół na kawę lub dowolny inny napój do naszych kawiarni w okresie od 15 do 22 listopada. To świetna okazja na wspólne spędzenie wolnego czasu w gronie bliskich w wyjątkowej atmosferze, a także spróbowanie kaw oraz napojów kawowych z oferty świątecznej” – powiedziała Izabela Winsztal, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Akcja „Z przyjaciółmi do Starbucks” realizowana jest w Polsce po raz drugi. Pierwsza edycja miała miejsce w marcu 2011 roku i cieszyła się ogromną popularnością. Odniosła także ogromny sukces, ponieważ grono sympatyków marki wzrosło aż o kilkanaście tysięcy osób.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...

"Duża gotówka, niecała stówka!" - nowa kampania produktowa Kasy Stefczyka

6 marca 2017 r. ruszyła nowa kampania Kasy Stefczyka. Tym razem bohaterowie znani z poprzednich spotów ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.