Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Zaproszenia na bezpłatną kawę w Starbucks

15Listopad2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Starbucks

Dzisiaj rusza druga edycja akcji „Z przyjaciółmi do Starbucks” prowadzonej na profilu firmy na Facebooku. Fani marki mogą wysyłać swoim znajomym zaproszenia na bezpłatną kawę w Starbucks. Aplikacja na Facebooku będzie aktywna do 21 listopada, natomiast zaproszenia będzie można realizować do 22 listopada. Akcja jest prowadzona równolegle w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Aby zrealizować zaproszenie na bezpłatną kawę Starbucks, zarówno osoba wysyłająca je za pomocą aplikacji na profilu firmy na Facebooku, jak i osoba zaproszona, muszą wydrukować swoje połówki zaproszenia, a następnie przynieść je do kawiarni. Przy zakupie jednego napoju w dowolnym rozmiarze, drugi w tym samym rozmiarze otrzymają w prezencie.

„Gorąco zachęcamy sympatyków Starbucks do zapraszania swoich przyjaciół na kawę lub dowolny inny napój do naszych kawiarni w okresie od 15 do 22 listopada. To świetna okazja na wspólne spędzenie wolnego czasu w gronie bliskich w wyjątkowej atmosferze, a także spróbowanie kaw oraz napojów kawowych z oferty świątecznej” – powiedziała Izabela Winsztal, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Akcja „Z przyjaciółmi do Starbucks” realizowana jest w Polsce po raz drugi. Pierwsza edycja miała miejsce w marcu 2011 roku i cieszyła się ogromną popularnością. Odniosła także ogromny sukces, ponieważ grono sympatyków marki wzrosło aż o kilkanaście tysięcy osób.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...

,,Przywykliśmy raczej na politykę narzekać. Jednak, że w obszarze komunikacji polityka potrafi wykorzystywać pewne narzędzia i taktyki jako pierwsza, a przez to również kreować trendy. " - Konrad Ciesiołkiewicz