Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

zBLOGowani.pl – pierwszy w Polsce agregat blogów i vlogów

05Czerwiec2014

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: zBLOGowani.pl, agregat, blogi, vlogi

Pod koniec maja wystartował serwis zBLOGowani.pl, będący agregatem blogów ze wszystkich kategorii tematycznych. zBLOGowani, jako pierwszy z tego typu serwisów, agreguje treści także z videoblogów na YouTube.

zBLOGowani mają za zadanie ułatwić czytelnikom blogów poruszanie się po dynamicznie rozrastającej się blogosferze, natomiast Blogerom umożliwić dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Użytkownicy mają możliwość spersonalizowania swoich profili na zBLOGowanych,  możliwość śledzenia ulubionych blogów poprzez dodanie ich do „obserwowanych”, dzięki czemu są na bieżąco informowani o nowościach na ulubionych blogach i vlogach. Mogą także grupować najciekawsze wpisy ze wszystkich agregowanych w serwisie, z opcją tworzenia katalogów tematycznych.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni działania serwisu zarejestrowało się w nim ponad 1000 blogów z 22 kategorii tematycznych takich jak: kulinaria, moda, uroda, parenting czy lifestyle.

Właścicielem serwisu jest BLOGmedia - sieć reklamy na blogach. Serwis zBLOGowani rozszerzy ofertę reklamową sieci w zakresie emisji reklamy display, niestandardowych akcji z udziałem blogerów oraz wysyłki mailingów. Przygotowywany „panel akcji” umożliwi reklamodawcom organizację dedykowanych konkursów w ramach serwisu zBLOGowani, a dzięki temu tworzenie kampanii o szerokim zasięgu w wybranej kategorii blogów.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.