Zamknij

Nowości - Zdrowie

Nowy Klient w Best Brands PR

Agencja właśnie rozpoczęła obsługę wchodzącej na rynek marki AXAREN MEN, należącej do firmy Sepharma Sp. z o.o., producenta suplementów diety. Produkt adresowany jest do mężczyzn, chcących świadomie planować swoją rodziną.

czytaj dalej

Design PR agencją reprezentującą Centrum Leczenia Otyłości w Polsce

Design PR od czerwca 2016 roku agencją PR reprezentującą Centrum Leczenia Otyłości (CLO), lidera medycznego odchudzania w Polsce. Za obsługę projektu i jego koordynację ze strony agencji odpowiada Magdalena Zawadzka-Wojtaszek, właścicielka Design PR.

czytaj dalej

Prawdziwy ogień w spocie Goprazol Max

Ruszyła nowa kampania reklamowa wrocławskiej firmy farmaceutycznej S-Lab, promująca Goprazol Max. By wyróżnić się na niezwykle konkurencyjnym rynku preparatów na zgagę, kreatywni postawili na produkcję pozbawioną animacji i efektów specjalnych.

czytaj dalej

HIGH5 Polska wchodzi na rynek social media z agencją

Brytyjski producent suplementów diety dla sportowców powierzył swoje kanały w social media agencji click community

czytaj dalej

Kampania outdoorowa wody Żywiec Zdrój

Należący do koncernu Danone, największy producent wody butelkowanej w Polsce Żywiec Zdrój, rozpoczął w czerwcu kampanię reklamową pod hasłem „PAMIĘTAJ O WODZIE NA DROGĘ”.

czytaj dalej

Wystartowała nowa kampania z udziałem Super Alcotestera

W trakcie tegorocznej edycji Gali Samochód Roku Playboya 2016 ujawnił się po raz pierwszy nowy ambasador marki Alco%Test – Super Alcotester. Ta zamaskowana postać to nowy superbohater, którego zadaniem jest promowanie stosowania jednorazowych alkotestów.

czytaj dalej

AdCookie odpowiedzialne za kampanię online Marwitu

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego Marwit chce zadbać o naszą kondycję. AdCookie pomoże w tym, prowadząc kampanię online nowej akcji marki.

czytaj dalej

Kampania radiowo-digitalowa marki Salvequick

Odpowiedni preparat sprawi, że odciski staną się jedynie przykrym wspomnieniem. Wraz z początkiem maja ruszyła kampania radiowo-digitalowa marki Salvequick, promująca produkt na odciski.

czytaj dalej

Agencja buzz. wygrała przetarg na obsługę SKYN

Agencja buzz. będzie odpowiedzialna za realizację działań marketingowych dla marki prezerwatyw SKYN, w ramach realizacji kampanii „Skyn - Feel Everything - Poczuj Wszystko”.

czytaj dalej

Nowa kampania marki Soraya

Wystartowała kampania komunikująca relaunch marki Soraya i promująca kremy liftingujące Soraya Liftensive. Działania realizowane są w prasie oraz internecie. Zakupem i planowaniem mediów zajął się dom mediowy UM.

czytaj dalej

Strona 2 z 151 « 1 ... 2 3 ... 151 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...