Zamknij
Social Media - Facebook Buzz

Facebook Buzz

WWW Review

M jak Mobile

Zostań Mistrzem Tyskomatu na FB

15Listopad2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: TEQUILA, Tyskie, Tyskomat

TEQUILA, kreatywna agencja marketingu zintegrowanego, przygotowała prawdziwie piwną atrakcję dla fanów marki Tyskie na Facebooku. Dzięki aplikacji „Zostań Mistrzem Tyskomatu”, która ruszyła 8 listopada 2011 r., każdy internauta może sprawdzić swój refleks i zagrać w grę z Tyskomatem, nowym gadżetem marki. Do wygrania jest łącznie ponad 1500 litrów piwa Tyskie.

Tego lata w pubach całej Polski pojawił się Tyskomat – urządzenie, dzięki któremu każdy może sprawdzić się jako barman i samodzielnie serwować piwo sobie oraz swoim znajomym siedzącym przy stoliku. Wprowadzenie Tyskomatu to jeden z elementów kampanii marki w gastronomii, promującej Tyskie z beczki jako synonim najlepszego piwa.

Aplikacja „Zostań Mistrzem Tyskomatu” jest kontynuacją działań realizowanych dla marki Tyskie w gastronomii oraz naturalnym rozwinięciem dotychczasowych aktywności brandu, prowadzonych na portalu Facebook.com. Poprzednie akcje realizowane przez agencję TEQUILA na Facebooku, takie jak Tyski Otwieracz, Piwobranie czy Kocham Piwo, cieszyły się ogromnym powodzeniem, a liczba fanów profilu marki wzrosła dzięki nim do ponad 160 000 osób. Nowa propozycja marki Tyskie jest nie tylko grą zręcznościową, polegającą na jak najszybszym napełnianiu szklanek piwem z Tyskomatu, ale oferuje również dodatkowe aktywności – mapę lokali z Tyskomatami, dzięki której można zapraszać znajomych na piwne spotkania w realnym świecie.

 Aplikacja została uruchomiona 8 listopada br. i będzie dostępna na profilu marki Tyskie na Facebooku do 7 grudnia.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.