Zamknij

Nowości - Życie i styl

Koral z reklamą lodów Grand Gold

Wraz z premierą filmu „Ciemniejsza strona Greya” startuje kampania spotu „Grand Gold – Władca zmysłów” PPL Koral. 

czytaj dalej

Kubuś - kolekcja naklejek i spot

Kubuś niedawno wprowadził nową kolekcję naklejek dostępnych pod etykietkami wybranych produktów. Tym razem jest to edycja poświęcona emocjom i uczuciom. Najnowszej niespodziance Kubusia dla dzieci towarzyszy kampania reklamowa oraz dodatkowe aktywności oraz konkurs.  

czytaj dalej

"Ale Objazd!Ale wczasy" - najnowsza promocja i kampania Rainbow

1 lutego rozpoczęła się w Rainbow kampania, której głównym celem jest wsparcie sprzedaży wycieczek objazdowych, ale wielbiciele wczasów również mogą liczyć na znakomite rabaty i korzyści dodatkowe. Akcji towarzyszy spot pt. „Ile Ty masz lat” emitowany od 06 lutego w TV, oraz na VOD. 

czytaj dalej

Leszek Chmielewski ponownie przekaże milion złotych na granty dla polskich miast

1 lutego rozpoczyna się druga edycja LECHSTARTERA – programu pozytywnie zmieniającego polskie miasta, organizowanego przez Lecha Premium. W ramach akcji fundacje, stowarzyszenia i inne podmioty działające na rzecz lokalnych społeczności mogą ubiegać się o granty o łącznej wartości miliona złotych.

czytaj dalej

McCann Worldgroup dla marki Wyborowa

Agencja McCann & MRM została wybrana do zbudowania strategii komunikacji marki Wyborowa na rynku lokalnym oraz arenie międzynarodowej.  

czytaj dalej

Tezenis w Aliganza Fashion Agency

Tezenis, włoska marka pokolenia Millenium z portfolio Calzedonia Group, dołączyła do grona klientów Aliganza Fashion Agency z początkiem 2017 roku. 

czytaj dalej

Nowa kampania Velvet z okazji dwudziestolecia marki

Marka Velvet - lider papierowych produktów higienicznych od 1.02.2017 rusza z nową kampanią reklamową z okazji dwudziestu lat obecności na polskim rynku. Hasłem kampanii jubileuszowej jest: Velvet 20 lat w krainie miękkości i komfortu.  

czytaj dalej

Małgorzata Kożuchowska dla AVON

Małgorzata Kożuchowska - jedna z najbardziej cenionych aktorek, polska ikona piękna i stylu została „twarzą” AVON.  

czytaj dalej

Kampania Biura Podróży Reklamy dla International Paper startuje na kilku europejskich rynkach

Agencja Biuro Podróży Reklamy przygotowała dla International Paper kampanię, której celem jest promocja darmowej aplikacji mobilnej Happy2Print, będącej wspólnym projektem HP i International Paper. Głównym zadaniem agencji było opracowanie konceptu i zrealizowanie spotu produktowo-wizerunkowego, wokół którego toczyć się będzie kampania na blogach i w mediach internetowych w kilku wybranych krajach europejskich, w tym m.in. w Polsce. 

czytaj dalej

GoldenSubmarine dla marki Monte

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine pracuje dla Monte – marki należącej do firmy Zott. W ramach tej współpracy Agencja przygotowała, dostępny na stronie www.monte.com/pl/, konkurs MONTErzy oraz kampanię promującą akcję. 

czytaj dalej

Strona 3 z 401 « 1 2 ... 3 ... 401 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...