13. Gala Finałowa Plebiscytu MediaTory

6 grudnia 2019
0
2184

Laureatów 13. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie poznamy już w sobotę. W tym roku nagrodę w kategorii AuTORytet odbierze Beata Michniewicz, a do kogo trafią pozostałe statuetki dowiemy się 7 grudnia o godzinie 18:00 podczas uroczystej Gali Finałowej w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

– Każda Gala Finałowa to jedyne w swoim rodzaju widowisko, które owocuje w niezwykłe emocje i zapada w pamięci na długie miesiące. Na Gali pojawią się najważniejsi ze świata mediów – mówi Paulina Bochenek, prezes Stowarzyszenia MediaTory – Finał Plebiscytu MediaTory to zwieńczenie całorocznej pracy zespołu organizacyjnego.

Wstęp na Galę Finałową jest bezpłatny. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem mogą pobrać wejściówki za pośrednictwem portalu Evenea https://evenea.pl/event/mediatory2019/. Ponadto będzie można je odebrać w dniu Gali w trzech punktach w Krakowie:

– w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33): od 10:00 do 17:15,
– na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4): od 10:00 do 14:00
– w budynku Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (ul. Gustawa Herlinga- Grudzińskiego 1) od 10:00 do 14:00

13. Gala Finałowa Plebiscytu MediaTory jest również oficjalnym zakończeniem V Krajowej Konferencji Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich, która trwa od 5 grudnia w Krakowie. Młodzi dziennikarze w ramach wydarzenia mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach. – To wydarzenie towarzyszące tegorocznej edycji Plebiscytu Mediatory, które ma na celu integrację środowisk mediów akademickich z całej Polski. Konferencja odbywała na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Do grona AuTORytetów studentów dziennikarstwa dołączyła w tym roku Beata Michniewicz. Jest to szczególna nagroda, bo przyznawana za całokształt pracy i działalności dziennikarskiej. Dziennikarze nagrodzeni w tej kategorii reprezentują najwyższe standardy. To od nich studenci chcą uczyć się rzetelności oraz profesjonalizmu.

Pełna lista dziennikarzy i materiałów nominowanych w Plebiscycie dostępna jest na: www.mediatory.pl.