Agencja Grow wspiera komunikacyjnie JoBot24

29 sierpnia 2019
0
1487

W sierpniu Agencja Grow, która specjalizuje się w działaniach z obszarów PR-u, social mediów, employer brandingu i HR-u, rozpoczęła współpracę z JoBot24, firmą tworzącą chatbot rekrutacyjny skierowany zarówno do pracodawców, jak i kandydatów.

Agencja wesprze Klienta w szeroko pojmowanych działaniach komunikacyjnych, w tym m.in. w media relations, content marketingu, pozycjonowaniu eksperckim, prowadzeniu kanałów social media czy organizacji eventów.

Po stronie Agencji Grow za działania dla JoBot24 odpowiada zespół kierowany przez Joannę Pietrzak, Dyrektora ds. Komunikacji. Współpracę nawiązano w wyniku rekomendacji.

JoBot24 działa na rynku od lipca 2019 roku. Jest to narzędzie skierowane tak dla pracodawców, jak i dla pracowników. Umożliwia firmom dodawanie ofert pracy za pomocą prostego kreatora i dopasowuje do nich wyłącznie tych kandydatów, którzy spełniają oczekiwania pracodawcy i świadomie zaaplikowali na ofertę. Dodanie oferty pracy jest bezpłatne – firmy płacą za efekt, czyli za kandydatów, których zdecydują się zaprosić na spotkanie rekrutacyjne.