Agencja Think Big rozpoczyna współpracę z producentem lamp TK Lighting

19 lipca 2019
0
1430

Agencja Think Big rozpoczyna pracę dla producenta lamp TK Lighting. Do jej zadań należy kompleksowa realizacja działań public relations, obsługa mediów społecznościowych klienta na Facebooku, Instagramie, Pinterest i LinkedIn oraz współpraca z influencerami. THINK BIG wesprze również strategicznie działania marketingowe i pro sprzedażowe TK Lighting.

Za obsługę marki z ramienia agencji odpowiada Anna Król i jej zespół, którzy zadbają o zbudowanie świadomości i wzmocnienie pozycji marki na polskim oraz zagranicznych rynkach, w związku z planowanym rozszerzeniem dystrybucji produktów z portfolio TK Lighting w Europie i USA.

TK Lighting to firma założona 6 lat temu przez Tomasza Krywulta w Częstochowie. Jej lampy dostępne są w największych polskich i zagranicznych sieciach handlowych (OBI, Leroy Merlin, Black Red White, salony Agata) oraz w prawie każdym lokalnym sklepie detalicznym czy internetowym.

źródło: TK Lighting

W 2017 roku firma znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Firma od tego momentu rozbudowała się, zwiększyła dwukrotnie zatrudnienie i osiągnęła obroty na poziomie blisko 40 milionów złotych. Za swoje wzory opraw oświetleniowych GALA NEW i AIDA otrzymała nagrody podczas branżowych targów. W bieżącym roku eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wyróżnili dwie lampy wiszące producenta Gala NEW i BRYLANT BLACK, jako „dobrze zaprojektowane i spełniające kryteria wysokiej jakości wzornictwa”. Tym samym zostały one rekomendowane do konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty na polskim rynku Dobry Wzór 2019.