Andrzej Gruszka head of communication w HEXE Capital

6 marca 2018
0
739

Do HEXE Capital od początku marca dołączył Andrzej Gruszka. Objął stanowisko head of communication i odpowiada za wsparcie firmy i spółek do niej należących w obszarze public relations i komunikacji.

Gruszka od 9 lat specjalizuje się w efektywnej komunikacji firm. Doświadczenie zdobywał przy projektach z obszaru public relations, social media i content marketingu. Przez ostanie pół roku, jako PR & Communication Manager, dbał o wizerunek Elephate – agencji SEO i content marketingu. Wcześniej pracował na stanowiskach managerskich w agencjach MIND i Publicon. Organizował także przez kilka lat cykl konferencji Marketing Progress i był redaktorem naczelnym kwartalnika o tej samej nazwie

W HEXE Capital objął nowo utworzone stanowisko. Odpowiada za komunikację związaną z działalnością biznesową firmy, PR trzech spółek do niej należących: KODA Bots, HEXE Data i FIX MAKERS oraz nadzór nad ich projektami wizerunkowymi.

 


HEXE Capital to grupa kapitałowa przekuwająca pomysły w efektywne rozwiązania e-biznesowe. Tworzy firmy z obszaru nowych technologii i marketingu internetowego. W skład spółki wchodzą takie podmioty jak: KODA Bots, Hexe Data, cut2code.com czy bebeli.pl.