Beata Pawlikowska w Radiu Kolor

20 sierpnia 2018
0
1498

Nowa odsłona ramówki Radia Kolor 103 FM to kolejny wielki powrót. Niedzielne przedpołudnia umilać słuchaczom będzie najsłynniejsza polska pisarka-podróżniczka – Beata Pawlikowska.

„Blondynka w podróży” zadebiutuje na 103 FM w niedzielę 2 września o 10:00. W ciągu dwóch godzin Beata Pawlikowska zaprosi na niepowtarzalną podróż w świat muzyki, światowej kultury, wartościowego dialogu i pięknych emocji. Nie będzie to jednak typowa audycja, z której słynie dziennikarka. Ważnym elementem programu będzie muzyka, za której dobór będzie współodpowiedzialna jego autorka. We wrześniu ruszy kampania promująca program obejmująca nośniki mobilne, kina, prasę oraz internet.

Zapraszam na mój nowy program! Będę opowiadać o podróżach, przygodach i najbardziej fascynujących zakątkach świata, do jakich dotarłam. O niezwykłych książkach i filmach, jakie przeczytałam i obejrzałam. O zdrowym jedzeniu i stylu życia. I o tym jak znalazłam w życiu szczęście i równowagę. Będą siłownie umysłowe z nagrodami, moje ulubione piosenki i dużo pozytywnej energii. Zapraszam w każdą niedzielę od 10 rano do Radia Kolor na 103 FM oraz na radiokolor.pl. Do usłyszenia – zachęca Beata Pawlikowska.

Beata Pawlikowska powraca do Koloru po 23 latach. Ze stacją była związana w jej początkowym okresie – w latach 1993-1995.