Brief4u.com – dla profesjonalistów

21 lutego 2019
0
476

Brief4u.com jest pierwszym, innowacyjnym serwisem B2B oferujący marketerom dostęp do największej bazy agencji komunikacji marketingowej w kraju, z funkcjonalnością zaprojektowaną tak aby umożliwić wybór najlepszych agencji reklamowych pod kątem specyfiki danego projektu marketingowego. 

Rozwój rynku komunikacji marketingowej w naszym kraju jest bardzo dynamiczny. Obecnie według różnych źródeł szacuje się, że na rynku polskim działa ok. 1200 firm świadczących usługi komunikacji marketingowej. Z jednej strony obserwujemy agencje, które mogą poszczycić się wieloma osiągnięciami, dynamicznie rozwijają się i oferują swoje usługi na bardzo wysokim, profesjonalnym poziome. Ale jednocześnie pojawia się wiele podmiotów, które zachęcone perspektywą „szybkich zysków”, rozpoczynają działalność na rynku, świadcząc usługi bardzo miernej jakości.

Z punktu widzenia marketera, znalezienie dobrej agencji, umiejącej przedstawić dobrą ofertę na brief i następnie dostarczyć dobrej jakości usługę jest kluczowe. Przekłada się na czas poświęcony na realizację projektu, oraz na późniejsze efekty rynkowe na prowadzonych przez marketera markach. Stąd od dotarcia do dobrych agencji zależy sukces i realizacja celów marki prowadzonej przez marketera.

Brief4U.com to serwis kojarzący marketerów z agencjami reklamowymi oraz freelancerami, oferujący marketerom możliwość wybrania agencji reklamowych precyzyjnie dopasowanych do specyfiki danego projektu marketingowego, spośród największej bazy agencji reklamowych w kraju (ok 350 agencji komunikacji marketingowej dostępnych dla marketerów – stan na początek stycznia 2019 r.).

Serwis dynamicznie rozwija się. Obecnie zarejestrowanych jest prawie 400 agencji komunikacji marketingowej. Na podstawie bazy danych serwisu przygotowany został raport prezentujący rynek agencji komunikacji marketingowej w Polsce (stan bazy z połowy stycznia – 350 agencji).