Consulting’n more gospodarzem międzynarodowego spotkania agencji PR

25 września 2019
0
1866

W dniach 3-5 października w Warszawie odbędzie się spotkanie przedstawicieli agencji PR zrzeszonych w międzynarodowej sieci IPREX – EMEA Fall Meeting 2019. Reprezentanci firm członkowskich z różnych części świata pojawią się w stolicy na zaproszenie Consulting’n more – jedynej polskiej agencji działającej w strukturach IPREX.

IPREX EMEA Fall Meeting to odbywające się raz w roku spotkanie kadr zarządzających agencji PR z regionu Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Jego główne cele to stworzenie platformy wymiany doświadczeń pomiędzy firmami świadczącymi usługi komunikacyjne na różnych rynkach, a także dyskusja na temat kierunków, w jakich podąża branża – w obliczu zarówno zmieniających się trendów, jak i bieżących wydarzeń społeczno-politycznych.

– Członkostwo w międzynarodowej sieci niezależnych agencji, jaką jest IPREX, a co za tym idzie – udział w takich spotkaniach jak EMEA Fall Meeting, to nie tylko możliwość dzielenia się własnym know-how i czerpania z doświadczeń innych, ale także realne korzyści biznesowe. Agencja zyskuje dzięki temu dostęp do międzynarodowych projektów, a jej Klienci – możliwość prowadzenia działań na różnych rynkach, we współpracy z jednym podmiotem – mówi Jakub Zajdel, CEO Consulting’n more. – Potencjał ekonomiczny Europy Środkowo-Wschodniej wciąż rośnie, podobnie jak zainteresowanie członków IPREX tym regionem. Lokalizacja EMEA Fall Meeting 2019 jest zatem nieprzypadkowa. Bardzo się cieszymy, że tym razem to my, jako Consulting’n more, jesteśmy gospodarzem tego wydarzenia i mamy przyjemność gościć w Warszawie szefów agencji PR z różnych stron świata – dodaje.

Sieć IPREX została założona w 1983 roku w Stanach Zjednoczonych przez firmy PR, które poszukiwały możliwości obsługi Klientów spoza rynku lokalnego. Dzisiaj IPREX jest jedną z największych międzynarodowych organizacji tego typu, a w swoich strukturach posiada: 65 agencji członkowskich z 28 krajów, 120 biur oraz 1800 pracowników na całym świecie.
Spotkania z cyklu IPREX EMEA Fall Meeting odbyły się dotychczas m.in. w Casablance (2018), Berlinie (2017) i Dublinie (2016).