ELEVEN SPORTS I TESTA COMMUNICATIONS Z NAGRODĄ DEMES 2017

25 marca 2018
0
881

Telewizja ELEVEN SPORTS i współpracująca z nią agencja Testa Communications otrzymały nagrodę DEMES 2017 podczas XIV Gali Sportu i Biznesu w Warszawie. Prestiżowe wyróżnienie przyznano w kategorii „Social Media”.

Kapituła plebiscytu przyznając nagrodę kierowała się takimi kryteriami, jak: zasięg, efektywność i interaktywność kampanii, popularność, innowacyjność, oryginalność oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Dla ELEVEN SPORTS i Testa Communications media społecznościowe są ważnym narzędziem komunikowania się z kibicami i budowania aktywnej społeczności fanów. Profile stacji w takich serwisach, jak Facebook, Twitter, Youtube czy Instagram w istotny sposób uzupełniają transmitowane wydarzenia. Jako znaczące wsparcie kanałów telewizyjnych dostarczają widzom jeszcze więcej emocji i rozrywki, które w przypadku sportu odgrywają kluczowe znaczenie.

ELEVEN SPORTS zanotował rekordowe wzrosty szczególnie na Facebooku, gdzie publikowane są unikatowe treści oraz duża liczba materiałów wideo. Podczas najciekawszych wydarzeń wykorzystywane jest narzędzie Facebook LIVE, co za każdym razem spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem fanów.

Gala wręczenia Nagród Biznesu Sportowego odbyła się w czwartkowy wieczór w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie i była zwieńczeniem Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ. Doceniono także dziennikarzy ELEVEN SPORTS, Mateusza Święcickiego i Filipa Kapicę, którzy znaleźli się w finałowej trójce duetów nominowanych w kategorii „Osobowość Mediów”.


ELEVEN SPORTS to założona w 2015 roku międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. Wielokrotnie nagradzana stacja posiada łącznie ponad 17 milionów abonentów w USA, Belgii, Luksemburgu, Polsce i we Włoszech, a także w Singapurze i na Tajwanie.